Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Everton je rizik po meni samo u vidu kartona, ostali deo u denazivi odrajuje vise nego pristojno  i daje mnogo vecu sigurnost od bilo koje alternative koju smo imali priliku da gledamo jesenas ... Meni su i dalje najveca enigma bekovske pozicije, iskustvo nas uci da se bas tu napravi bitna razlika koju je tesko nadoknaditi ostalim pozicijama (u savremenom fudbalu) ...

Edited by Geo
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Nije bilo neizvesno u revansu zbog tog primljenog gola u Beogradu, ali to ne znaci da su nas oni ne znam ni ja kako odvalili, jer nisu. Bile su to prilicno (ruzne), egal utakmice, kums ti je napomenuo onu u Borisovu, gde smo propustili sansu za prolazak, mogao bi sto ti kazes da je se malo prisetis.  Zivkovic je promasio dve mrtve sanse, Jevtovic je dobio glup crveni pred kraj prvog, i opet su nam jedva dali gol u 75 minutu. Tako da, mozes da se uhvatis za gol u gostima, sto sam napisao, ali i dalje stojim iza toga da je uz malo srece i partizan mogao u ls u tom dvomecu.

 

Nisam ni tvrdio da su vas odvalili, nego da su rutinski prošli.

 

Kada kažeš da ste ispali na gol u gostima, neko bi pomislio kako je to bila drama do poslednjeg minuta. Nije. Ako je bilo neke neizvesnosti u revanšu, to je bilo dok BATE nije dao gol, a dali su ga na samom početku. Ostatak utakmice je bio klasično odrađivanje posla.

Link to comment

Everton je rizik po meni samo u vidu kartona, ostali deo u denazivi odrajuje vise nego pristojno i daje mnogo vecu sigurnost od bilo koje alternative koju smo imali priliku da gledamo jesenas ... Meni su i dalje najveca enigma bekovske pozicije, iskustvo nas uci da se bas tu napravi bitna razlika koju je tesko nadoknaditi ostalim pozicijama (u savremenom fudbalu) ...

Vise si gledao evertona bego ja. Ja ono sto sam cideo je u rangu pixija kovacevica iz losijih dana. Dakle kamikaza koja krlja po cenu da pocredi i sebe i druge. Bolji je od konkurencije bio, zato je i igrao al to vise govori o konkurenciji. Be znam kakav je narjanovic u defanzivi, al deluje ni da je znacajno bolji na lopti od evertona. A sto se kartona tice u evropi su daleko rigorozniji pa tipujem da ce vam tu biti gori od rne rizika.

 

Bekovi jesu bitni, pre svega jer otvaraju guste odbrane, ali kljuc je i dalje u veznom redu. Mi smo prosle godine bili dominantni pre svega zbog jakog veznog reda, kao i vi godinama pre toga. Dakle vaznije vam je daradovic nije penzioner i da leonardo nije novi bebeto, nego da imate bolje bekove od bandalovskog i bogosavca koji su skroz ok...

Link to comment

Vise si gledao evertona bego ja. Ja ono sto sam cideo je u rangu pixija kovacevica iz losijih dana. Dakle kamikaza koja krlja po cenu da pocredi i sebe i druge. Bolji je od konkurencije bio, zato je i igrao al to vise govori o konkurenciji. Be znam kakav je narjanovic u defanzivi, al deluje ni da je znacajno bolji na lopti od evertona. A sto se kartona tice u evropi su daleko rigorozniji pa tipujem da ce vam tu biti gori od rne rizika.

 

Bekovi jesu bitni, pre svega jer otvaraju guste odbrane, ali kljuc je i dalje u veznom redu. Mi smo prosle godine bili dominantni pre svega zbog jakog veznog reda, kao i vi godinama pre toga. Dakle vaznije vam je daradovic nije penzioner i da leonardo nije novi bebeto, nego da imate bolje bekove od bandalovskog i bogosavca koji su skroz ok...

Ma pricam o evropi i defanzivnimzadacima, tu su nas prosle godine pokidali po bokovima ... Mislim da nisi pazljivo i cesto gledao Evertona u drugom delu proleca, ima tu dosta kvaliteta a i materijala za napredak(u ofanzivi prevashodno)

Edited by Geo
Link to comment

Ovaj nahvalio Jankovica da je bio najbolji uz Mireta, steta da greje klupu. Valjda ce mu Tomic naci neko mesto.

Bili smo dosta bolji od Apoela, oni osim penala nisu imali skoro ni jednu sansu. Plus bez Djurdjica, Mihajlovica i Leonarda.

Pogledao sam i izvestaj Apoela, da vidim da mozda nasi nisu isekli neke sanse Kiprana :D

 

Edited by El Patron
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...