Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Po stoti put, bombas Ivica za sad ne maši.

 

Sve puca, ne znam ko mu šalje kasete al pozlatila mu se ruka.

 

Krucijalno je da ubodemo za par meseci barem dve zlatne koke i da uživamo i dalje.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Po stoti put, bombas Ivica za sad ne maši.

Sve puca, ne znam ko mu šalje kasete al pozlatila mu se ruka.

Krucijalno je da ubodemo za par meseci barem dve zlatne koke i da uživamo i dalje.

da ne preterujemo

i jedna koka će biti bingo

Link to comment

Po stoti put, bombas Ivica za sad ne maši.

 

Sve puca, ne znam ko mu šalje kasete al pozlatila mu se ruka.

 

Krucijalno je da ubodemo za par meseci barem dve zlatne koke i da uživamo i dalje.

 

Ivici stvarno mora da se čestita.

 

Pogodio je sa većinom pojačanja. Leonardo, Đurđević, Everton...Ja sam bio jedan od najvećih skeptika i kritičar kada je dovodio "bekap" igrače tipa Miletić (koji je postao stndardan u prvom timu), Radin, Đuričković, itd. a na kraju se ispostavilo da su bili izuzetno korisni.

 

Najveća greška mu je - trener. Ali ko je mogao da pretpostavi da se Ivan Tomić neće snaći od početka prvenstva, da neće moći da ukomponuje Đurđića, Radovića...da ćemo ispasti od Zaglebja. Posle toga pun pogodak sa dovođenjem Nikolića i odmah zatim u finišu letnjeg prelaznog roka dovođenje Đurđevića na njegovo (Nikolićevo) insistiranje. Od grogiranog, raštimovanog, razbijenog Partizana napravio je veoma kvalitetan tim koji je samo napredovao.

Link to comment

Izgleda samo blagajna sutra od 14h

 

tapkaroši u najavi..naličnu kartu se uzima do 7 karata pa će da ih preprodaju. epilog - za 1/4 prazniji stadion od očekivanog.

Link to comment

i napravio neverovatan niz pobeda, da dodam

 

Dobro, ovaj detalj možemo i da preskočimo. Rekordni nizovi pobeda u kokoligi nisu baš nešto čime se treba busati u prsa, štaviše bolje je mudro ćutati i skretati razgovor na majstorije pojedinaca, nepostojeće šanse u CL kvalifikacijama, itd.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...