Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Treba pokusati dovesti Stojkovica, ako ode Kljajic. Stoper mora umesto Milenkovica i bilo bi dobro naprimer Budesku umesto Kosovica. 

Dovesti Skuletica uz Djurdjevica. Ako svi ostanu za kvalifikacije, uz 3 dobra igraca, liga sampiona je dostizna.

Za Budeska sam lupio, ali kad su ga vec dobro skautirali Terza i kompanija trebalo bi ga dovesti :D sigurno je skup previse, vidim da razbija u Rumuniji.

Zamislite tim 

 

 

Stojkovic, Miletic/Monir, Ostojic, ?? , Vulicevic, Everton, Budesku, Leonardo, Jankovic, Skuletic, Djurdjevic.

 

To bi bio drim tim. Samo umesto Kosovica jedan klasa igrac i stoper umesto Milenkovica, a Skuletic ako moze i on sto da ne :D Da imamo mladjeg Saloa kapitena ili igraca kao sto je Budesku, ovaj tim bi bio bar 30% jaci. 

 

 

 

intervju.png Čim si postao slobodan igrač, navijači su već izrazili želju da se vratiš u Partizan. Koliko je to realno?

– To je uvek opcija. Mnogi koji su odlazili, pre ili kasnije su se vraćali. To je za nas partizanovce uvek otvoreno. Prelazni rok još uvek nije počeo, ali ćemo po završetku sezone videti šta i kako dalje – jasan je Škulletić.

intervju.png Da li to znači da definitivno postoji mogućnost da ponovo obučeš crno-beli dres?

– Uvek postoji šansa. Sa Markom Nikolićem sam uvek imao sjajnu saradnju. To mi je samo plus – zaključio je Škuletić.

 

http://fudbal.hotsport.rs/2017/05/18/ekskluzivno-za-hotsport-petar-skuletic-nam-je-rekao-sta-misli-o-povratku-u-partizan/

 

Zaboravio sam da se pricalo da Nikolic dovodi Borjana, ako prodaju Kljajica.

Edited by El Patron
Link to comment

Svima koji su učestvovali u pisanju ovog saopštenja od srca želim dugu i bolnu smrt.

 

 

Oooo da. Pa jebote kaka covek sedne za sto i mrtav ozbiljan izbaci ovake bljuvotine, pogleda i kaze "To je to!"

 

Iskreno nadam se da ce ovo proiyvesti kontra efekat, mada mi se pre cini da ce sad opet da pojacaju batinase koji kontrolisu sta se skandira.

Edited by *edited by mod
Link to comment

sedne onaj koji zna da mu od toga zavisi, u kinti, ozbiljna šljaka u narednih nekoliko godina

ništa neočekivano, a šta o tome misli plebs čulo se u nišu

 

imaju još dve utakmice da se odigraju i na obe će istok biti pun, to će batinaši teško da kontrolišu

Link to comment

Ja sve nešto pokušavam da protumačim saopštenje kao vrhunski cinizam i brutalno uterivanje spolovila izabranom predsedniku. Možda bi mi i uspelo kada ne bih znao kakvo stajsko đubrivo sedi u upravi Partizana.

 

 

Edit: samo da dodam da Karageorgije ima potpis godine.

Edited by Redoran
Link to comment

Treba pokusati dovesti Stojkovica, ako ode Kljajic. Stoper mora umesto Milenkovica i bilo bi dobro naprimer Budesku umesto Kosovica. 

Dovesti Skuletica uz Djurdjevica. Ako svi ostanu za kvalifikacije, uz 3 dobra igraca, liga sampiona je dostizna.

 

:s_p:

 

edit: Pantaru su mogli u sredu posle tekme i u Toponicu da spakuju.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

 

Terza:

 

Teško je kada ispred sebe imate dva rivala – Partizan i predsednika FSS, Slavišu Kokezu. Slaviša Kokeza je neformalni gazda Partizana, to svi znaju, ceo grad, cela država.

 

Ne falite se za neformalnog gazdu :D

Link to comment

:lolol:

 

ovi ratovi saopštenja su epski. kad misliš da je granica uspostavljena, novim saopštenjem razbucaju svog sportskog protivnika ko mače muškatlu

 

genijalno

Link to comment

Ali Tomislav Karadžić koji je podjarmio i Kokeza Slavišu.  :cry:  :cry:

 

 

Tople kuglice i dvogodišnje rušenje Zvezde

"Znao sam da će se finale Kupa igrati na stadionu Partizana, jer je žreb za domaćinstvo obavljen uz pomoć "toplih" kuglica. Kokeza gleda svoj interes i želi da kontroliše srpski fudbal. Zvezdu ne može da kontroliše dok sam ja u klubu i zato želi da dovede svoje marionete. On već dve godine ruši Crvenu zvezdu, otkako je otišao iz kluba. Ne zaboravite da je posle odlaska postao desna ruka Tomislava Karadžića i nastavio je njegovim putem. Od avgusta 2015. godine oni su jedno. Uostalom, oni zajedno i dočekuju predstavnike UEFA", dodao je Zvezdin direktor.

Link to comment

:lolol:

 

ovi ratovi saopštenja su epski. kad misliš da je granica uspostavljena, novim saopštenjem razbucaju svog sportskog protivnika ko mače muškatlu

 

genijalno

 

Terza je potpuno otisao u kurac, ideja o tusiranju u zabeli ili mitrovici mu se nikako ne dopada pa lupeta potpuno nesuvislo. S druge strane saopstenje olosa iz nase uprave je dno dna, koje ce tesko ikad biti probijeno. Sta sam im sve pomislio i pozeleo u trenutku izmedju citanja istog i bacanja pegle ne smem ni da napisem. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...