Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Amin (za post gone fishinga).

 

@kums

Koliko sam ja nesto citao, problem je bio sto je nikolic trazio trogodisnji ugovor, pa su se nasli na dve godine, a ne 3 igraca..

Ko zna, mozda si ti u pravu. Videcemo.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

partizan-trening-nikolic-22.jpg

 

"Slušaj, imam ja za tebe pravo mesto u ekipi - igraćeš zadnjeg veznog sa evertonom."

 

"Valerij? Šta je bilo? Šta si se umusio nešto? Pa nije sve u instagramu...prebolećeš to, polako. Ajde na teren sad, da mi istrčiš 100 metara za makar 11 sekundi. Važi?"

Link to comment

Isto. Koga uopšte boli neka stvar za JSL, partije protiv Steaue, Alkmara i Augzburga su nešto što se pamti kao što se pamte Seltik i Groningen.

 

 

Ponavljam se ali sta cu. Iskreno jebo titule ako u Evropi ne mozes ni da proviris u grupe ili te tamo svaki put bez greske nakantaju. Da je do mene odrekao bi se svake naredne titule ako bi u evropi svaki put imali sezone u kojima imamo realne sanse za prolece u Evropi.  

 

A Kiza dok je bio tu je tukao na Evropskom frontu bolje nego svi njegovi prethodnici zajedno.

 

+1000

Link to comment

Gospodin Djurati

 

dragan-djuric6.jpg

Хтели смо управо због тога и да се нашалимо на ту тему... Лепа вам је мајица, где сте је купили, имају ли и мушке?

Ха, мушке?! У Италији сам је купио... Овде ће та мода тек да стигне...

Шала је...

Знам, не љутим се... Увек сам ишао испред времена. И ове у Партизану сам модно едуковао...

Кога?

Све! Добро, не све, Толета нисам могао, он је носио беле чарапе, мада је и он напредовао... Али, Ненада, Тумбу, све тамо...

Бјековић и Тумбаковић су одувек били елегантни...

 

Јесу кад су мене копирали... Једном сам купио неки џемпер у Италији, а они почели да ме прозивају кад су ме видели у клубу: види те боје, види ово, оно... и на крају, а где си купио? Ја им кажем у Бетексу на Теразијама. Кад смо се растали, после сат времена, зове ме Тумба и пита: „Где ти је тај Бетекс на Теразијама 13, није тај број”... Наравно да није. Нашли мене да завитлавају, а појурили одмах да купе исти... Ја сам донео моду у Партизан и то сви они знају... Сви су учили од мене како треба да се обуку – закључио је Драган Ђурић.

 

http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/37650/djuric-ucio-sam-nenada-tumbu-i-toleta-kako-da-se-obuku-dobro-ne-toleta-on-je-nosio-bele-carape

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...