Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

ћелави је тражио главе три играча, око тога су се натезали. наводно

Ko je u pitanju, Gogua, Everton i Leonardo?

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

da je bilo razma Nikolić ne bi ni odlazio, niti bi morali da preživljavamo Kizu, Drulu i eksperiment sa Tomićem. još jedna potvrda da najveći protivnici kluba sede u upravi.

Link to comment

da je bilo razma Nikolić ne bi ni odlazio, niti bi morali da preživljavamo Kizu, Drulu i eksperiment sa Tomićem. još jedna potvrda da najveći protivnici kluba sede u upravi.

 

 

Sta znam, ja bi radije prezivljavao Kizu. U prvenstvu je tako kako je, u Evropi je bila renesansa.

Link to comment

Sta znam, ja bi radije prezivljavao Kizu. U prvenstvu je tako kako je, u Evropi je bila renesansa.

 

Isto. Koga uopšte boli neka stvar za JSL, partije protiv Steaue, Alkmara i Augzburga su nešto što se pamti kao što se pamte Seltik i Groningen.

Link to comment

Sta znam, ja bi radije prezivljavao Kizu. U prvenstvu je tako kako je, u Evropi je bila renesansa.

 

+1

Doktorska igra sa Z. Zivkovicem, Fabriciom, Jevtovicem, N. Petrovicem, Saponjicem i osporavanim Bapirlom

 

https://www.youtube.com/watch?v=i1yOSN--4XI

 

Ali Brasanac kakav je to lik, koliko je samo zicera uspeo da promasi na vaznim utakmicama, ovde promasio zicer u 90. min za 2-1 u gostima, tim golom bi bio skoro resen prolaz dalje. Sreca sto u sledecem napadu Steaua nije iskoristila veliku sansu.

Edited by El Patron
Link to comment

jedina nevolja je što se do Evrope dolazi kroz pašnjake rodne grude, tako da je i rezultat na lokalu vrlo relevantan.

 

prošla sezona je bila katastrofa u svakom pogledu. epski gubitak titule u novembru + ispadanje iz Evrope kada je proleće bilo u džepu.

 

ako bi to želeli da gledate svake sezone....ja bih ipak preskočio čitav "ugođaj"

Edited by Ted
Link to comment

jedina nevolja je što se do Evrope dolazi kroz pašnjake rodne grude, tako da je i rezultat na lokalu vrlo relevantan.

 

prošla sezona je bila katastrofa u svakom pogledu. epski gubitak titule u novembru + ispadanje iz Evrope kada je proleće bilo u džepu.

 

ako bi to želeli da gledate svake sezone....ja bih ipak preskočio čitav "ugođaj"

 

Koliko ja pamtim dok je Kiza bio tu nismo ispali iz Evrope. Za to je zaduzen bio brat Drulara. A ono drugo mesto sa Partizanom moze da osvoji maltene svako sto je dovoljno za prohodnost u Evropu.

Link to comment

e jbg. klub koji se zadovoljava drugim mestom u jadnoj ligi poput naše nema šta da traži u Evropi. što smo upravo i dokazali.

 

sa druge strane, ne treba ni svaljivati svu krivicu na trenere. prethodne sezone nismo imali dovoljno širok igrački kadar za dva takmičenja, što je dovelo do pušagije na oba mesta i katastrofalnog učinka. zato romi dovode na angro, ni bi li formirali dva tima, odnosno da ne bi sebe gledali u ulozi koju smo mi imali prethodne sezone ako budu u Evropi do decembra.

Link to comment

e jbg. klub koji se zadovoljava drugim mestom u jadnoj ligi poput naše nema šta da traži u Evropi. što smo upravo i dokazali.

 

sa druge strane, ne treba ni svaljivati svu krivicu na trenere. prethodne sezone nismo imali dovoljno širok igrački kadar za dva takmičenja, što je dovelo do pušagije na oba mesta i katastrofalnog učinka. zato romi dovode na angro, ni bi li formirali dva tima, odnosno da ne bi sebe gledali u ulozi koju smo mi imali prethodne sezone ako budu u Evropi do decembra.

 

 

Ponavljam se ali sta cu. Iskreno jebo titule ako u Evropi ne mozes ni da proviris u grupe ili te tamo svaki put bez greske nakantaju. Da je do mene odrekao bi se svake naredne titule ako bi u evropi svaki put imali sezone u kojima imamo realne sanse za prolece u Evropi.  

 

A Kiza dok je bio tu je tukao na Evropskom frontu bolje nego svi njegovi prethodnici zajedno.

Link to comment

jbg, kiza em je imao sasvim ok tim, em je imao taman vise vremena na pripremama da uhvati nemce na spavanju na pocetku grupne faze ec. cim su svi malo digli formu videlo se kako je zavrsilo.

 

kod mene zavrsio karijeru najebavanjem majke askovskom nakon sto nas je mali rasturio u np.

Link to comment

Ako tako gledas Augzburg nas je vise rasturio u Nemackoj nego na JNA, tamo smo imali srece da ne primimo vise od 1 gola, a od 4-5 sansi dali 3 gola. Ovde Brasanac zajebao stvar, Ninkovic pogodio precku i primili gol na kraju, a i ne zaboravimo da je tu utakmicu na JNA vodio Drula, a ne Kiza.

Razbili smo ih prvo poluvreme Nemci na JNA nisu imali ni jednu polu sansu i onda u 45.min sumnjiv prekid i primamo glup gol.

Videcemo kad ce neki sledeci trener i sa mnogo jacim igracima nego sto je imao Milinkovic da donese pobedu u gostima protiv nekog kluba iz top 5 liga.

 

Kako se to najebao majke Askovskom? Taj Askovski ne bi imao mesta ni u Teleoptiku, isutiran je iz svakog kluba gde je igrao.

Pokusao u Norveskoj nije uspeo, a vidim sad da posle 6 meseci u Turskom treceligasu opet nema klub.

Edited by El Patron
Link to comment

kiza nas je transformisao u vošu, ekipu koja ume da igra samo kukavički na kontre i to može da funkcioniše protivu slabijih timova u evropi koji žele da se nadigravaju ali u kokeza ligi gde ostali timovi upravo tako igraju protiv nas svaki 2 meč je kiks u najavi

- ekipa kontranapadačkog mentaliteta ne može da bude uspešni razbijač bunkera, videli smo kada protivnici udvoje živkaru ili sada necu ovi nestaju sa terena, tada je potrebno imati napadače razbijače koji će razgrtati protivničke štopere i tako primoravati bekove da im pomažu kako bi naši perolaki krilni igrači mogli da ostanu 1 na 1 sa protivničkim krilima i tako da par puta u meču probiju po strani i asistiraju ka napadačima u petercu ili centralnom veznom na 15 m koji se ubacio iz drugog plana....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...