Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

ako on nije mogao da uđe na kosovo jer uganda nije priznala kosovo, a ostali igrači su mogli da uđu, jer to onda znači da smo mi priznali kosovo? ništa mi nije jasno, osim da je kosovo srce ugande

Link to comment

Doveli smo desnog beka iz filijale u Kruševcu...

 

idemoooooo.... jos 12 jsl asova, i 4 nova stranca. i sve ce zavisiti od toga da li ce pogoditi strance, posto ce promasiti sa svih 12 jsl asova.

Link to comment

 

iskusni kumovi Aleksandar Luković i Dušan Anđelković ostaju još godinu dana

 

Kumovi su odradili dobar posao u 34. godini, postigli su 11 golova ove sezone, još im se igra, profesionalci su i važni za atmosferu u svlačionici.

 

:ziga:

Link to comment

Sto se tice Andjelkovic on je odigrao dobru prolecnu sezonu (8 asistencija, 5 golova + autogol).  Ako ostane kao rezervna opcija, ja nemam nista protiv, pogotovo sto je u pitanju pristojan covek.

Link to comment

Sto se tice Andjelkovic on je odigrao dobru prolecnu sezonu (8 asistencija, 5 golova + autogol).  Ako ostane kao rezervna opcija, ja nemam nista protiv, pogotovo sto je u pitanju pristojan covek.

 

Realno je promaja po levoj strani. Moze da odigra protiv slabijih timova ok, krstenica je protiv njega. Kao i Lukovica.

Link to comment

Realno je promaja po levoj strani. Moze da odigra protiv slabijih timova ok, krstenica je protiv njega. Kao i Lukovica.

 

jeste, ali neka ostane jer...

 

 je u pitanju pristojan covek.

 

:Jova:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...