Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Pa koliki je dug?  Ako vec znate da nije smanjen nego uvecan.

Ne, samo "zdrav razum" zakljucuje. Ako imas pedeset promasenih transfera(mnogi od njih stranci), odsustvo od evrope, prazne tribine i ocajnu produkciju svojih igraca, da dug nikako ne moze biti smanjen(sta vise...).  Ako vi gospodine DImitrije smatrate da moze da se posluje u plusu sa ovim gore cinjenicama, onda ne znam stvarno sta da vam kazem osim da imate svevisnje bice na celu kluba koje pravi cuda ...

Link to comment

stvarno ne mogu terzu da sazaljevam. al apsolutno sam svestan da ce doci ista, ako ne i gora govna.

 

Ne sazaljevam ga ja ali je malo naivna ta prica da ce otici Terza lopov a doci neko bolji, pametniji, sposobniji, posteniji. Nece. Doci ce nam neopevana olos kao sto dolazi na sve funkcije u Srbiji otkako su ovi patoloski slucajevi na vlasti. Za Kokezu i Vucelica Terzic je Isus Hrist licno, ako nista drugo bar je igrao neki ozbiljan fudbal.

Link to comment

Meni malo čudno da se priziva Đurovski, meni je onaj nastup od sinoć sa kzš sramota i za njega i za klub. Ovi nas četkaju cele sezone sa pola snage, oni plaču na sudije, dno.

 

Pokaži malo ponosa. obraza ozbiljnosti pa i kulture, čestitaj i ne seri puno. 

Drugim rečima, taj mentalni sklop mi ne treba na klupi, al to sam samo ja. A i fudbal nam je u mnogo velikim govnima u svakom smislu pa to mesto trenera sumnjam da će nešto mnogo da promeni sve i da dođe Žozara lično.

Link to comment

 

Bosko veliko razocaranje. Uopste mi nije jasno zasto sebi dozvoljava ovoliko blamiranje.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Pa koliki je dug?  Ako vec znate da nije smanjen nego uvecan.

 

mene isto interesuje koliki je dug, kako je i da li je otplaćivan, pod uslovom da je dug uopšte postojao.

Link to comment

Sve oko tog duga, i koliki je i koliko je otplacen ili uvecan je u domenu nepoznatog.  Brojkama se licitira odokativno i neodgovorno, na bazi izjava funkcionera, insajdera i izvestaja u medijima.  Ni jednima ima se ne moze verovati.  Cifra od 50+ mliona evra zvuci astronomski kao stoi isto tako zuci Trezicevo hvalisanje da je smanjio dug za skoro 15 miliona evra u toku svog predsednikovanja (ako jeste, odmah neka ga postave za ministra finasija ili guvernera NB). Klub jeste prihodovao nekih 12+ milona evra od prodaja Grujica, Jovanovica, Rajkovica, Jovica i Kataija, i od Gasproma dobio sponzorskih 8-9 miliona u toku Terzicevog mandata.  Ovo su brojke manje-vise pouzdane.  Koliko razumem, klub ne placa pripreme u Sloveniji jer je i to deo sponzorskog ugovora.  Ali rashodi za dnevno funkcionisanje kluba plus troskovi za nove akvizicije su od prilike isto toliki koliki su i prihodi.  Terzic je nedavno podigao kredit, verovatno radi dobijanja UEFA licence, i nada se dace da ga otplati prodajom Ristica u Espanjol.  Medjutim, ovo drugo moze da se izjalovi s obzirom na Risticevu slabu formu i njegovo odsustvo sa spiska igraca pozvanih u mladu reprezentaciju (zato kuka kako namerno izostavljaju Zvezdasa iz reprezentacije).

Edited by Dimitrije
Link to comment

mene isto interesuje koliki je dug, kako je i da li je otplaćivan, pod uslovom da je dug uopšte postojao.

 

"Iako je Klub u 2015. godini ostvario dobitak od RSD 52,444 hiljade, ukupan akumulirani gubitak Kluba iskazan u bilansu stanja na dan 31. decembra 2015. godine iznosi RSD 5,241,973 hiljade. Klub posluje sa velikim nedostatkom trajnog kapitala i obrtnih sredstava, a kratkoročne obaveze Kluba su veće od obrtne imovine za iznos od RSD 5,671,790 hiljada. Ovakvo stanje ukazuje na postojanje materijalno značajnih neizvesnosti koje mogu da izazovu značajnu sumnju u sposobnost Kluba da nastavi sa poslovanjem po načelu stalnosti poslovanja pravnog lica. Mogućnosti poboljšanja finansijskog položaja Kluba su ograničene i gotovo u celosti zavise od podrške sponzora i donatora Kluba, kao i sposobnosti Kluba da se kvalifikuje za takmičenja u organizaciji UEFA i ostvari veće prihode od prodaje prava na registraciju igrača. U napomenama uz finansijske izveštaje nije u potpunosti obelodanjena ova činjenica."

 

file:///D:/My%20Documents/Downloads/1.%20FK%20CRVENA%20ZVEZDA_Pojedinacni%20Misljenje%20revizora%20za%202015_FINAL_ep.pdf

 

Za 2016.g. izveštaj još nije objavljen...

Link to comment

Je l Vulin osudio Terzicevu izjavu ili ce to uciniti nakon Fudbalskog saveza Vojvodine, Fudbalskog saveza zapadne Srbije i Fudbalskog saveza Beograda?

 

Nadam se da ce don Brano malo da se angazuje, mnogo su se osilili vazduplohovi i Velje Nevolje.

 

Tako je to u drzavi koja ima jednog vodju, jedan klub.

Edited by Malvo
Link to comment

Gotov je Terzic.  Pocela klasicna cistka u komunistickom stilu.  Oglasuju se savezi, podsavezi, zborovi radnih ljudi, veterani, legende i ugledni fudbalski radnici sa saopstenjima uperenim protiv gresnika.  Ceka se samo Dzajino saopstenje (a mozda ce Dzaja ovaj put da poturi ledja za kamarada, mada je najverovatnije da ce da se ukurvi i jedno vreme bude odsutan iz javnosti.)  Poslednji put, ako se dobro secam, klasicna cistka je bila cuvena "Istorijska sedma" (ili bese osma?) kada se Milosevic razracunavao sa Stambolicem, Bucom Pavlovicem i kompanijom.  Crni Terzic, sam je sebi belaj natovario na ledja. Nista nije naucio iz vremena kada su ga vec jednom skembali.  Ako ubrzo ne zbrise u CG, strpace ga u bajbok.

Link to comment

Pises o Terzicu kao da je neko nevinasce. Namzan je on svacim. A uvjek moze u CG da se skloni kao onomad kad je otisao na studiranje u Englesku ili Ameriku.

Link to comment

Gotov je Terzic.  Pocela klasicna cistka u komunistickom stilu.  Oglasuju se savezi, podsavezi, zborovi radnih ljudi, veterani, legende i ugledni fudbalski radnici sa saopstenjima uperenim protiv gresnika.  Ceka se samo Dzajino saopstenje (a mozda ce Dzaja ovaj put da poturi ledja za kamarada, mada je najverovatnije da ce da se ukurvi i jedno vreme bude odsutan iz javnosti.)  Poslednji put, ako se dobro secam, klasicna cistka je bila cuvena "Istorijska sedma" (ili bese osma?) kada se Milosevic razracunavao sa Stambolicem, Bucom Pavlovicem i kompanijom.  Crni Terzic, sam je sebi belaj natovario na ledja. Nista nije naucio iz vremena kada su ga vec jednom skembali.  Ako ubrzo ne zbrise u CG, strpace ga u bajbok.

 

:D

 

I ja ovo mislim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...