Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Znaci po tebi je utakmica u NS namestena?

 

licno sam verovao da ce zvezda dobiti i nakon 0:2, osecaj mi je govorio da sledi preokret. ne znam brate milose kako ti, ali ja im ne verujem da su u stanju bilo sta regularno da odigraju, osim onoga sto ne mogu da nameste-  evropu i protiv partizana, a videli smo kako lose tu prolaze.

 

a vojvodina je poslednjih godina nas bratski klub, mozda i najbratskiji

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

licno sam verovao da ce zvezda dobiti i nakon 0:2, osecaj mi je govorio da sledi preokret. ne znam brate milose kako ti, ali ja im ne verujem da su u stanju bilo sta regularno da odigraju, osim onoga sto ne mogu da nameste-  evropu i protiv partizana, a videli smo kako lose tu prolaze.

 

a vojvodina je poslednjih godina nas bratski klub, mozda i najbratskiji

 

    Zašto bi nameštali na ovaj način? Da bi bilo spektakularnije ili zbog kladionica? Ne nameštaju se tako utakmice. Ili, misliš da je Puškarić namerno pospremio ono u mrežu? Ako jeste, mesto mu je u nekom mnogo ozbiljnijem klubu i mnogo ozbiljnoj ligi, 

Link to comment

    Zašto bi nameštali na ovaj način? Da bi bilo spektakularnije ili zbog kladionica? Ne nameštaju se tako utakmice. Ili, misliš da je Puškarić namerno pospremio ono u mrežu? Ako jeste, mesto mu je u nekom mnogo ozbiljnijem klubu i mnogo ozbiljnoj ligi, 

 

govorim o neregularnom ambijentu, gde je poznato da su zvezda i vojvodina prijateljski klubovi, da su namestali utakmice ne tako davno na vrlo tragikomican nacin, kao obilic i partizan 98. nemam pojma, mozda je ovo juce bilo regularno nekim cudom, mozda je zvezda stvarno fizicki prespremna, a vojvodina se slucajno raspala nakon sto je imala zvezdu na konopcima, ali eto, ja nisam sklon da verujem u sve to u ambijentu koji kreiraju terza i kokeza. mozda i vucic nekada ne laze, ko zna, pa su tako mozda i ovi juce igrali regularno

Edited by Nikodije
Link to comment

    Vojvodina je loša, ima jednog igrača koji bi u nekoj budućnosti mogao da postane ozbiljan igrač, ostali su ligaški prosek ili za nijansu iznad njega. Trujić, Malbašić...oni u lošem Partizanu nisu imali mesto u 11, ostatak je slabiji i od njih. Zvezda sa maksimalno ozbiljnim pristupom kakav je imala sinoć može toj i takvoj Vojvodini da da 3 gola i da uz malo sreće ne primi nijedan, jesenas su im dali 4. Uostalom, zašto bi Lakićević i Trujić šutirali onako da je utakmica nameštena? Računali su na Manojlove reflekse? Koje su to bile tragikomične nameštaljke sa Vojvodinom u prošlosti?

Link to comment

    Vojvodina je loša, ima jednog igrača koji bi u nekoj budućnosti mogao da postane ozbiljan igrač, ostali su ligaški prosek ili za nijansu iznad njega. Trujić, Malbašić...oni u lošem Partizanu nisu imali mesto u 11, ostatak je slabiji i od njih. Zvezda sa maksimalno ozbiljnim pristupom kakav je imala sinoć može toj i takvoj Vojvodini da da 3 gola i da uz malo sreće ne primi nijedan, jesenas su im dali 4. Uostalom, zašto bi Lakićević i Trujić šutirali onako da je utakmica nameštena? Računali su na Manojlove reflekse? Koje su to bile tragikomične nameštaljke sa Vojvodinom u prošlosti?

 

skoro je bilo nesto na marakani, vojvodini trebala pobeda za evropu, i gle cuda pobedili zvezdu na marakani koja je slucajno igrala u rezervnom sastavu. to je bilo najkomicnije, a bilo je toga jos.

 

cek, hoces da kazes da nisi svestan posebnih i specijalnih odnosa koje zvezda i vojvodina imaju vec duze?

Edited by Nikodije
Link to comment

licno sam verovao da ce zvezda dobiti i nakon 0:2, osecaj mi je govorio da sledi preokret. ne znam brate milose kako ti, ali ja im ne verujem da su u stanju bilo sta regularno da odigraju, osim onoga sto ne mogu da nameste-  evropu i protiv partizana, a videli smo kako lose tu prolaze.

 

a vojvodina je poslednjih godina nas bratski klub, mozda i najbratskiji

Verujem da imamo najbolju ekipu u ligi, ali da timski ne igramo kako treba. Sinoc smo odigrali full presing 20 minuta i dali tri gola, a krenuli smo kao babe na pijac, polako bez cimanja. Da nismo primili 2 gola za 15 minuta, ko zna dokle bi se mucili. Problem je u glavi, ocigledno priprema utakmice nije bas dobra ili igraci ne kapiraju sta treba da rade od 1. minuta, nego krenu od 45. To se desavalo i prosle sezone, ako se secas.

Ovoj ekipi treba psiholog i kondicioni trener koji ce individualno da radi sa igracima ili makar da pripremi program rada, pa da Grof to sprovodi po svom nekom planu i programu.

I u Derbiju smo igrali solidno prvo poluvreme i cim su nas pritisli u drugom. raspali smo se. To je stvar psihe, a ne fudbalskog znanja i na tome treba poraditi ozbiljno.

 

Ne, ne mislim da namestamo, jer nemamo cime da namestamo. Nemamo para, ne dajemo bodove, jer nama trebaju, politicki upliv je u skoro svaki klub u zemlji, tako da ne vidim cime bi mogli da ucenimo Javor da nas pusti ako zagusti u nedelju, recimo.

Mozemo vrsiti pritisak na sudije, ali cela sudijska komisija je protiv nas, ako si citao saopstenje posle derbija. Sam Milan Karadzic, clan komisije, je osvedoceni grobar, a oni biraju sudije

A sto se tice sudija, oni veze sa mozgom nemaju i 90% gresaka je plod neznanja,a ne plod namestaljki...

Link to comment

 

Ne, ne mislim da namestamo, jer nemamo cime da namestamo. Nemamo para, ne dajemo bodove, jer nama trebaju, politicki upliv je u skoro svaki klub u zemlji,

 

zato i jeste neregularno jer se svim klubovima upravlja iz jednog centra

Link to comment

nevezano od nameštanja- samo da primetim da mi se izuzetno svidelo suđenje sinoć... puštana oštrija igra, bez mnogo seckanja, taman kako treba.

Link to comment

nevezano od nameštanja- samo da primetim da mi se izuzetno svidelo suđenje sinoć... puštana oštrija igra, bez mnogo seckanja, taman kako treba.

 

pa da, specijalac majo sudi tamo gde treba, a ne kada igraju bratski klubovi   :fantom:

Link to comment

i dok se ne dozvoli privatizacija, bice neregularno. zato i ne dozvoljavaju.

Sutra da proglase privatizaciju, nas bi "kupili" lokalni mafijasi iz SCG i opet bi bilo isto.

Link to comment

skoro je bilo nesto na marakani, vojvodini trebala pobeda za evropu, i gle cuda pobedili zvezdu na marakani koja je slucajno igrala u rezervnom sastavu. to je bilo najkomicnije, a bilo je toga jos.

 

cek, hoces da kazes da nisi svestan posebnih i specijalnih odnosa koje zvezda i vojvodina imaju vec duze?

 

     Nisam, zaista. To utakmica o kojoj pričaš je apsurd, obezbedjena titula i igraju drugopozivci. Ili računaš i onu Sa Pintovu utakmicu gde je izveo omladince u poslednjem kolu?

Link to comment

     Nisam, zaista. To utakmica o kojoj pričaš je apsurd, obezbedjena titula i igraju drugopozivci. Ili računaš i onu Sa Pintovu utakmicu gde je izveo omladince u poslednjem kolu?

 

ne secam se tacno, znam da je bila jos neka utakmica kada je vojvodini protiv zvezde trebala pobeda, isto za evropu, i naravno pobedili su. bajko je branio i pustao, secam se, moguce da je ta sa pintova sezona.

 

protiv niskog radnickog koji se takodje borio za evropu i trebali mu bodovi nisu igrali drugopozivci, vec prvi tim,  a isto je titula bila obezbedjena. pazi majku mu slucajnosti, bas samo protiv vojvodine igrali drugopozivci

Edited by Nikodije
Link to comment

ne secam se tacno, znam da je bila jos neka utakmica kada je vojvodini protiv zvezde trebala pobeda, isto za evropu, i naravno pobedili su. bajko je branio i pustao, secam se, moguce da je ta sa pintova sezona.

 

    Da se razumemo svestan sam posebnih odnosa Ofkom, sa Vojvodinom, pak, nisam. Verovatno su nas zbog posebnih odnosa drali na Marakani 4 godine zaredom kad su titule lepršale već na polusezoni.

Link to comment

    Da se razumemo svestan sam posebnih odnosa Ofkom, sa Vojvodinom, pak, nisam. Verovatno su nas zbog posebnih odnosa drali na Marakani 4 godine zaredom kad su titule lepršale već na polusezoni.

 

u to vreme je partizan gajio posebne odnose sa pola lige, sada gaji zvezda

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...