Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Nego, jel neko prolazio skoro, da li se radi travnata podloga, kao što reče Mima na konferenciji.?

 

Znam da su svlačionice sredjene, ako se preuredi teren, verujem da će i stadion dobiti konačno pravi oblik. Ivica se ne šali :)

Link to comment

Ја никоме ништа не верујем док не видим рођеним очима, поготову овим "спортским радницима"...

 

Ако уђемо у "Европу" турам и ја Ивицу на аватар на неко време  :ss1:

Edited by Captain_Darling
Link to comment

Ја никоме ништа не верујем док не видим рођеним очима, поготову овим "спортским радницима"...

 

Ако уђемо у "Европу" турам и ја Ивицу на аватар на неко време  :ss1:

SVlačionice sam vid'o i završnoj fazi. Uz svlačionice je sredjana i ta infrastruktura koja ide.....ne bi se ja zajebav'o sa Ivicom, gazi on to dobro.

Link to comment

SVlačionice sam vid'o i završnoj fazi. Uz svlačionice je sredjana i ta infrastruktura koja ide.....ne bi se ja zajebav'o sa Ivicom, gazi on to dobro.

 

Значи решен и проблем прокишњавања? А вода испод источне трибине, имају ли играчи где да се туширају? 

 

Немам ја ништа против, Тончев је у могућности да среди све, таква му је позиција. Што се мене тиче нек направи и нов запад и нека све трибине покрије оним кровом са соларним панелима, ич се не буним...

Link to comment

Значи решен и проблем прокишњавања? А вода испод источне трибине, имају ли играчи где да се туширају? 

 

Немам ја ништа против, Тончев је у могућности да среди све, таква му је позиција. Што се мене тиче нек направи и нов запад и нека све трибине покрије оним кровом са соларним панелима, ич се не буним...

I nov semafor da stavi, makar i Made in China ko na JNA ;)

 

Mislim, što se svlačionica tiče da je sve rešeno, ali od kad je moje angažovanje u klubu prestalo, nisam se muvao po tribinama. Poslednji put kad sam video, pre Voždovca, skoro je bilo gotovo.

 

edit: umesto svlačionica, napisao sam tribina....slutim  :isuse:

Edited by Legenda
Link to comment

Pristajem i na opciju da mi omoguće da mogu da popijem vodu na stadionu i da odem da pišam k' o čovek  :isuse:

Ne može....prešo si na latinicu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...