Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Прошле године добисмо 2:0 у Новом Саду, али немамо више Марјановића и Ђуричковића. Мада долазе нам њих двојица за две недеље...

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Jedna zanimljivost,a to je da Apostol,D.Zivkovic i Leka nisu upisali ni jedan minut u 2017toj god. Da napomenem da Mrka mng manje minuta ima u odnosu na 2016.

 

Sa smanjenjem dotacije grada i bez sponzora,bilo koji klub u Srbiji (mada sad pricamo o RN) ne moze da prezivi,a da ne forsira,a kasnije proda mlade igrace.

 

Sve je to lepo sto nam igraju Kojic,Volkov,Perendija itd ,ali nemojte da se iznenadite kada nam dug sa sadasnjih 200 miliona dinara,naraste na 350 mil din.

 

Mi smo prosle sezone ziveli zato sto smo krckali pare od transvera Acka u Danskoj,a ove god smo se ponadali da cemo da se stabilizujemo od transvera Pavkova,ali moša.

A Japanac,Travancic i ostala ekipa imaju prohteve tj hoce svoju zaradjenu platu

 

Plasim se da se uopste nece forsirati mladi igraci i da ce nas ta borba za Evropu sagoreti.

 

Sta ako izvisimo kao prosle god ?

 

Svi ovi veterani imaju da se razbeze,a nismo u potpunosti afirmicali i oformili mladog igraca za inostranstvo.

 

Sva sreca pa je Arsa bljesnuo i nema puno god pa moze da se uzme neka kinta.

 

Vezano za Mrku od onog naseg pisanja zimus da ne smemo da ga pustimo ispod 400 hiljada € ,sad po meni za njega mozemo dobiti upola manje.

Link to comment

Tako ti je to Merosina kad ti uprava naredi da moras u evropu.

Nije sve tako crno jer pare od Pavkova mora da legnu aprila ili maja, imamo pored Arse i Travu, Stankovica, Stanoja...

Inace nece biti tako crno ako odemo u evropu jer ce kapnuti neka kinta, od igraca koji igraju na sest meseci mozda neko potpise na vise a ako ne siguran sam da cemo naci neke slicnog kvaliteta. Mozda se ne zadrzimo u evropi ali imacemo sledece godine i kup utakmice i to je prilika da se mladi dokazu.

Nece oni mnogo izgubiti a mogu i oni i mi sledece godine mnogo da dobijemo. Mrka ako do sada nije hteo da ide ne mora bas ni sledece leto. Inace kako igra i koristi prilike, tesko da ce na leto da se spominju tolike cifre pa sve i da je starter do kraja.

On dobija sansu svaku utakmicu, krenuo je kao starter i ispostovao ga Rastavac za sve pare.

Sam da se plasiramo u tu ebenu jevropu... I bice dobro, u suprotnom.....

Link to comment

Tako ti je to Merosina kad ti uprava naredi da moras u evropu.

Nije sve tako crno jer pare od Pavkova mora da legnu aprila ili maja, imamo pored Arse i Travu, Stankovica, Stanoja...

Inace nece biti tako crno ako odemo u evropu jer ce kapnuti neka kinta, od igraca koji igraju na sest meseci mozda neko potpise na vise a ako ne siguran sam da cemo naci neke slicnog kvaliteta. Mozda se ne zadrzimo u evropi ali imacemo sledece godine i kup utakmice i to je prilika da se mladi dokazu.

Nece oni mnogo izgubiti a mogu i oni i mi sledece godine mnogo da dobijemo. Mrka ako do sada nije hteo da ide ne mora bas ni sledece leto. Inace kako igra i koristi prilike, tesko da ce na leto da se spominju tolike cifre pa sve i da je starter do kraja.

On dobija sansu svaku utakmicu, krenuo je kao starter i ispostovao ga Rastavac za sve pare.

Sam da se plasiramo u tu ebenu jevropu... I bice dobro, u suprotnom.....

 

Mare, lakrdijas si stari ;)

Link to comment

@Mare - Za Pavkova pitanje kada ce legnuti kinta. Predpostavljam da ce se to vuci barem 2 god tj dok ih ne tuzimo UEFA i dok im oni ne postave ultimatum za vracanje dugova drugim klubovima i igracima ili nema licence.

 

Sto se toga tice ja sam pesimista u odnosu na tebe :D

 

-Od ove bande sto si nabrojao jedino mozemo za Arsu da uzmemo lepo obestecenje.

Ako mi nadjes i jedan klub koji je spreman da plati i 100 hiljada € za Stankovica i Stanoja prepisacu ti kucu u Merosinu,a nije mali ulog haha :D taman da imas vikendicu :)

 

Sto se tice travancica,on moze da se unovci,ali mora da zaigra kao u NP.

Nije sada da smo padali na dupe kako je igrao isk sto ne znaci da necemo jer decko stvarno ima veliki potencijal. Tu je isto period adaptacije.

 

-Ako odemo u Evropu prvo kolo cemo sig proci,dok je drugo po meni misaona imenica. Ako nam padnu klubovi iz Kazakstana,Azerbejdzana sa desetomilionskim budzetima, neki Hajduk Split,Maribor,PAOK,Slovan itd zbog nikakvog kofecijenta obrali smo Oblacinsku visnju.

 

Sad nzm kolika se kinta dobija,koliko se secam za prolazak u svako naredno kolo je 200 hiljada € ,ali se naplacuje na kraju sezone.

 

Nevezano na odgovore za tvoje konstatacije,na kom cemo mi stadijonu igrati ? Rokonstrukcija Caira se nije mrdnulo sa mrtve tacke,a vreme prolazi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...