Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Meni Perendija i tako i tako, u Krusevcu je bio odlican npr, ali sve u svemu nikad nesigurniju odbranu nismo imali.... Steta, dok je odbrana bila stena, napad je davao jedan gol na tri meca :)

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Meni Perendija i tako i tako, u Krusevcu je bio odlican npr, ali sve u svemu nikad nesigurniju odbranu nismo imali.... Steta, dok je odbrana bila stena, napad je davao jedan gol na tri meca :)

 

Sledece godine u ovo vreme juricemo titulu ! ;)

Link to comment

Greske postoje, mi smo mnogo puta bili osteceni i to mnogo gore. Pitanje je ovde da li je bilo namere???

Greske nam ne upropascavaju fudbal vec losa namera!!!

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Perendija - tezak promasaj. U svakoj tekmi ima katastrofalan bar po jedan kiks. Ziv nisam za aprililili

Промашај или не, тек све што имамо код њега имали смо и код Игњатовића, који је по мени много бољи у скок игри, а јефтинији је претпостављам.

Link to comment

Ne treba biti sarkastican u vezi titule sledece sezone!!!!

Zasto da ne!

Uz nekoliko pravih pojacanja plus da ovaj tim zajedno sa Mimom ostane na okupu,sve je moguce! Klub kao Radnicki zasluzuje borbu za titulu svake godine,ipak je Real sa Nisave iz kluba 4 nase zemlje! I to treba postovati!

Link to comment

Vojvodjani daleko organizovaniji i bolji pa ni jednom se nisu umesali u borbi za titulu. Mnogo tu stvari treba. Realno je da se borimo za trece mesto. Ako nam ambicije budu iste i sledece godine bice paklena borba sa Vojvodinom, Napretkom i Cukom.

Link to comment

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/ivica-toncev-za-blicsport-radnicki-opet-real-s-nisave/6yq28j8

 

 

 

"Rezultati iz ove sezone su samo delić onoga što Radnički može. Uveren sam da nam Evropa neće pobeći, a naredne ćemo biti najozbiljniji kandidat za titulu" - poručio je za Blicsport prvi čovek Nišlija, Ivica Tončev.

 

Румпелстилтскин = Ивица Тончев  :P  :s_d:

Link to comment

Ortaci najbolji :)

Edit: mada sto se titule tice "ne treba nam placena titula" iako se ne gadimo na istu :)

Edited by Redrooster
Link to comment
 Zato nam i ne treba šest stranaca i potpuno podržavam ideju FSS da smanji njihov broj. Oni mogu da dolaze samo ako su za dva koplja bolji od naših igrača. Kada sam na derbiju video da moja voljena ekipa igra sa osam stranaca, shvatio sam da to nije taj tim.

 

Napredak - Radnički ???  :wacko:

Edited by Legenda
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...