Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Znam da bodovna razlika izmedju ekipa nece biti presudna vec forma a dosta ce uticati i raspored. Znam da cetvrto mesto donosi utakmicu vise kod kuce ali ni to ne mora da bude neka prednost. Teska gostovanja su protiv Mladosti koji su uvek nezgodni i Vozdovca zbog vestacke trave. Prve tri ekipe su zajebane gde god da se igra.

Ako popravimo defanzivu i prekide imamo cemu da se nadamo. Suvise lako primamo golove i volio bih da mi neko objasni zasto. Po meni, jako lose stojimo kod prekida a narocito kod kornera. Ako lopta preskoci prvu stativu to je pola gola.

Kada je Bulatovic u timu on obavezno stiti prvu a ne njihove najbolje skakace.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Znam da bodovna razlika izmedju ekipa nece biti presudna vec forma a dosta ce uticati i raspored. Znam da cetvrto mesto donosi utakmicu vise kod kuce ali ni to ne mora da bude neka prednost. Teska gostovanja su protiv Mladosti koji su uvek nezgodni i Vozdovca zbog vestacke trave. Prve tri ekipe su zajebane gde god da se igra.

Ako popravimo defanzivu i prekide imamo cemu da se nadamo. Suvise lako primamo golove i volio bih da mi neko objasni zasto. Po meni, jako lose stojimo kod prekida a narocito kod kornera. Ako lopta preskoci prvu stativu to je pola gola.

Kada je Bulatovic u timu on obavezno stiti prvu a ne njihove najbolje skakace.

Uzgred:

 

Screenshot_1.png

Link to comment

Uzgred:

 

attachicon.gifScreenshot_1.png

Možda ciljamo 5. mesto?

Ako budemo 5. gostujemo kod prva 3, a dolazi nam 4 u direktnoj borbi za ....ali, da li 4. ide u Evropu. Jel beše uslov da neko od prva tri osvoji Kup?

Edited by Legenda
Link to comment

Nadam se da Arsa nije nakupio kartone??? Zna li neko da li se kartoni prenose u playoff???

Nema ga na listi za sledeće kolo...a ovo ću proverim.

Link to comment

Па ни то 3. место не би било далеко да не беше 7 последњих кола у јесењем делу, па ево сад и 2 бачена бода са Пазаром...

Link to comment

Po meni je bitnije osvojiti sto vise bodova do pej ofa nego koje cemo biti mesto. I najbitnije dobro odigrati plej of, jos bolje nego prosle sezone. Sa bodom, dva vise u regularnom delu u odnosu na prethodnu sezonu (bilo je 45, 12-9-9) i sa bodom,dva vise u plej ofu (bilo je 12, 4-0-3) mi smo ostvarili takmicarski cilj. U kupu nam treba da osvoji neko od prva tri koji imaju realno otvoren put u polufinale, a najvaznije ce biti Sloboda - Cukaricki u Uzicu. Ako u tom cetvrtfinalu prodje Sloboda i tako najavi povratak u Superligu, nama se otvara put. Naravno, samo ako odigramo dobro do kraja. Uz Napredak pretnja ce biti i Cukaricki, i to sa dve strane, i u kupu i u prvenstvu. Predvodi ih strucnjak koji ima dokazano dobru rakiju, tako da bice zanimljivo...

Edited by W.F.C.
Link to comment

Po meni je bitnije osvojiti sto vise bodova do pej ofa nego koje cemo biti mesto.

 

U slučaju, npr. da mi i Napredak na kraju play-off imamo isti broj bodova, bolje će biti plasiran onaj tim koji je u preliminarnoj fazi bio bolje plasiran.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...