Jump to content
IGNORED

FK Crvena Zvezda u Evropi, 2016/17


Ros

Recommended Posts

Golman postaje problem.  Ne mslim da je Kahriman kriv sto je Zvezda ispala, ali i protiv Ludogoreca i protiv Sasoula bilo je nekoliko golova koje je mogao da spreci, ukljucujuci i ovaj danas.  Kada je tim slabiji od rivala, jedan od oslonaca je dobar golman.  Kada golman "poludi" on moze da nadomesti manjak kvaliteta u polju i da pogura svoj tim do pobede.

Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • katamaran

    189

  • Dimitrije

    161

  • Milosh76

    128

  • MiddleClass

    114

Top Posters In This Topic

Posted Images

Khriman je direktni krivac za bar 4 gola u kvalifkacijama, sto naravno ne znaci da bi prosli Ludogorec ili Sasuolo, ali ga pod hitno treba oterati. Ko postoji promil sanse da se vrati Manojlovic pre januara, to iskoristiti pod hitno.

 

Sasuolo je mnogo jaci i zasluzeno su prosli. Nama je ovo otreznjenje i vracanje u realnost.

Treba opet osvojiti titulu, pa da probamo pametnije u sledecim kvalifikacijama. Makar sa osrednjom odbranom!

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment

Golman postaje problem.  Ne mslim da je Kahriman kriv sto je Zvezda ispala, ali i protiv Ludogoreca i protiv Sasoula bilo je nekoliko golova koje je mogao da spreci, ukljucujuci i ovaj danas.  Kada je tim slabiji od rivala, jedan od oslonaca je dobar golman.  Kada golman "poludi" on moze da nadomesti manjak kvaliteta u polju i da pogura svoj tim do pobede.

 

Je l to laičko ili profesionalno mišljenje? Možda ti da se oprobaš među stativama, kad već bolje od trenera znaš u čemu je problem.

Link to comment

Kahrimana ne treba oterati, jer nije los golman.  Ako nizbogcega drugog, dobro je branio prosle sezone.  Ove sezona formamu je pala.  Imaju rezervne golmane; mozda rezervni budu u boljoj formi.

Link to comment

Posle poluuspešne evropske epizode, kao laik mogu da prognoziram da će za frku u prvenstvu biti dovoljno da nas napuste samo dva igrača, prezimenima Katai i Donald.

Link to comment

Nama ce vecu frku u JSL napraviti podela bodova, a nego druge ekipe.

To je klasican FSS debilan potez, koji unistava takmicenje.

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment

Posle poluuspešne evropske epizode

 

Poluuspešne!?

2 pobede, 3 remija i poraz...više nego solidan nastup u Evropi.

Koga priželjkujete u žrebu za 2.kolo kvalifikacija sledeće sezone?

Link to comment

Nije toliko bitno, samo da ne upadne oly

 

Nego reklo bi se da je božo, poput nas, vrlo neprijatno iznenađen opštom psihofizičkom nespremnošću ekipe :( 

"Ja sam govorio pred utakmicu da se u Italiji nismo borili i pružili otpor, ne znam razlog"

Link to comment

 

 

Gajili smo nadu da možemo da pobedimo Sasuolo, ali rano primljen gol nas je poremetio

 

U sridu!

 

Što bi rekao Dženkis '94. u pismu sa mardelja "drago mi je što je Brazil uzeo SP, jer i ja gajim takav fudbal"

Edited by ljakse
Link to comment

+

 

"Ovo je fudbal, neko mora da izgubi, šta da radi Ajaks? Šta da radi Roma?"

 

Lutrija što bi neki rekli. Eto danas je pala kuglica na polje sasuola, juće ludogoreca...ali puknuće i nama jednom ta zora, samo polako :(

Edited by Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...