Jump to content
IGNORED

FK Crvena Zvezda u Evropi, 2016/17


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • katamaran

    189

  • Dimitrije

    161

  • Milosh76

    128

  • MiddleClass

    114

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije toliko rupcaga al je uzasavajuce spor.

Dobro, nije baš tooooliko, ali meni neviđeno ne uliva poverenje od prvog dana. A kad sam ga gledao na živo izneverovao sam da postoji čovek koji može biti toliko spor

Link to comment

Kahriman je kriv što žabar lagano rešava 1 na 4, i ima 10 sekundi da se namesti i gađa?

nije za to kriv, ali je morao bolje da reaguje na nejaku loptu po zemlji koja ide u njegov ugao
Link to comment

Da je srece pa da probaju sa Kivijem i Stojanovicem al sa ovim ziherasem nece oni videti terena dok se smenjuju 3 amigosa (Fibel-Lukovic-Rendula)

 

edit: mada sam nacuo da su vratili Stojanovica sa pozajmice

Edited by katamaran
Link to comment

Jebote, nemaju nikakav rezultatski pritisak, mogu da igraju rasterećeno, a oni nisu u stanju jednu jebenu akciju da povežu, niti da odigraju nešto individualno, bilo šta.

 

A pazi sad ovo :isuse:

Link to comment

Mnogo dobro igra Sasuolo.  I tehnicka i takticka superiornost i jednostavnost.  Lepo za gledanje da sa druge strane nije klub za koji navijam.  Medjutim, dobar cas fudbala i za navijace, i za igrace i trenera.  Cak da na Zvezdinoj klupi sede Ljakse ili Levi ili neki od vodecih ppp strucnjaka a ne Bozovic, ne verujem da bi mogli da pobede Sasuolo.

Edited by Dimitrije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...