Jump to content
IGNORED

FK Crvena Zvezda u Evropi, 2016/17


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • katamaran

    189

  • Dimitrije

    161

  • Milosh76

    128

  • MiddleClass

    114

Top Posters In This Topic

Posted Images

Juce je makar drugo poluvrijeme izgledalo onako kako sam ocekivao da citav duel bude [doduse, dobrim dijelom zato sto je Sassuolo bio opusteniji]. Probavali smo, nismo mogli, oni su mogli i te kako koji da daju na kontre. Jbg, prosto su zrelija ekipa takticki, iako i dalje tvrdim da pojedinacno razlika sigurno nije onolika kolika je razlika u kvalitetu timova. Sassuolo je vise od zbira pojedinaca, mi smo [dosta] manje. 

 

Uz sve to, oni nam prosto neodgovaraju [mada se postavlja pitanje posle ovih svih utakmica ima li ekipe koja bi nam odgovarala], ali sve je to nebitno. Nismo mi bili favoriti ni protiv Sassuola ni protiv Ludogoreca, i potpuno je legitimno da budemo nadigrani, meni je i dalje problem sto smo na te 4 utakmice, a i protiv Valete, odigrali ukupno 1 poluvrijeme gdje smo imali dobar intenzitet igre [o kvalitetu necemo]. 

Sve se svodi na nadu da ce Katai nesto da napravi. Napravio je koliko je mogao. 

 

Odbrana nam je neozbiljna, nema sta drugo da se kaze. Promasilo se sa Edsonom, promasilo se ocigledno sa Fibelom, promasilo se sa desnim bekom. Risticu jedinom oprastam, iako mi djeluje potpuno takticki nespreman za tu poziciju.

 

Za Mouchea sam onomad rekao da ne ocekujem previse, ispada da je i ta nevelika ocekivanja iznevjerio. Mada se s druge strane sad veoma nadam da ce makar u domacem prvenstvu da odigra dobro, cisto zbog kezual rasizma koji vec polako pocinje da se javlja kroz medije. 

 

Nista, okrecemo se obavezama na domacoj sceni™. Mislim, to nam je prioritet u svakom slucaju, da bi mogli sledece sezone da probamo opet u CL. Nadam se da ce veci dio tima ostati, ima tu i te kako talenta, uz odredjene korekcije moze da bude skroz solidno za ovu fazu evropskih takmicenja. Naravno, ostajemo bez Kataija [sto je, naravno, velika steta jer realno, pitanje je kad cemo opet imati takvog igraca], vjerovatno i Huga, do sledeceg ljeta moguce i Donalda, ali svejedno, ima tu igraca koji imaju stofa. 

 

Za Babunskog recimo mislim da moze da bude odlican, iako je do sad na svakoj utakmici djelovao plasljivo i pravio greske. 

Link to comment
Odbrana nam je neozbiljna, nema sta drugo da se kaze. Promasilo se sa Edsonom, promasilo se ocigledno sa Fibelom, promasilo se sa desnim bekom. Risticu jedinom oprastam, iako mi djeluje potpuno takticki nespreman za tu poziciju.

 

Neozbiljna je suvise blaga rec za ono. Levi bek koji to nije - centralni koji to nije - ranjeni puz- desni bek koji jedva da je fudbaler.

 

Ovako losu odbranu je zaista umetnost sastaviti.

Link to comment

Ne znam zbog cega subdo te mere sjebali petkovica da je sad kao i cvele manje losa opcija od njega? Sto se ova dva francuza tice, realno nam nisu trebali. Fibel nije nista bolji od rendule a le talek je dosta losiji od donalda, tako da su oni dovedeni bez jasnog rezona. Lakse bi mi palo da su se, umesto njih, stojanovic i kivi blamirali protiv zabara...

Link to comment

Ja ne mogu prežaliti što prošle godine nismo iskoristili revijalni deo sezone da izlevelujemo stojanovića, no smo uigravali preiskusni bedem rendula-kapitenara

 

Ali eto, oboren je taj rekord...

Link to comment

Provozao nas je lukovi vrlo elegantno. Cekali ga dve godine a kad je zaigrao ispostavilo se da je covek u medjuvremenu postao rekreativac. Jos nam je ibtrofejnog kuma uvalio u paketu... Kad mu vidim onu tupavu facu realno popizdim.

Link to comment

Dobro, za Fibela su vjerovatno pretpostavljali, tj vjerovali Bozovicu, da je bolji nego sto izgleda. On vjerovatno jeste dobar za neku slabiju ekipu koja se brani duboko, pa njegova snaga i skok moze da dodje do izrazaja, ali tehnicki je uzasan. Le Talek je po meni solidan igrac, ali u ovakvoj ekipi njegovo prisustvo nema mnogo smisla. 

 

Strahovito neizbalansiran tim. 

Link to comment

Alava stoka, osladilo im se dovodjenja igraca. Odigra tibtim dobru sezonu (doduse samo u ovoj nasoj semipro ligi, al odigra) a ti ih tokom leta do te mere istumbas da tibprotiv zabara samo 4 igraca (kahriman, donald, katai i ugo) igraju ono sto su igrali proletos. Svibostali il su novi il su promenili poziciju... I jos na kraju dvomeca kazes, pa ne pravi se tim za dve nedelje.

Link to comment

Ja ne mogu prežaliti što prošle godine nismo iskoristili revijalni deo sezone da izlevelujemo stojanovića, no smo uigravali preiskusni bedem rendula-kapitenara

 

Ali eto, oboren je taj rekord...

da bar ucimo na greskama pa da sad guraju njega i Micela nego cemo opet da gledamo onu trojicu dok Micel i levi bek mlade repke nisu ni registrovani za ligu.
Link to comment

A zaboravilo se izgleda na prodaju jovanovica. Naravno, nemao garancije da bi nam on resio problem, ali nike se ni pokusalo. I to je prodat odmah posle grujica kad sasvim izvesno nije do te mere "gorelo" za kesom. I sa njim su nam falila dva stopera da imamo bar tri za rotaciju sto bi bio neki minimum ako se ikada ozbiljno razmisljalo o grupnom evropskom takmicenju. Bez njega smo ostli na nula, odnosno bivsem fudbaleru lukovicu, matorom pavicevicu, jsl nivo rendulicu i klincu bez minuta seniorskog fudbala. Dozvolice gsn Dimitrije da ne morate biti vrhunski trener, vec se i ovako laicki jos tad moglo zakljuciti da je to put u propast. Cak i posle toga se nije ozbiljno pristupilo, najpre je doveden brazilac koji je kasnije olako izbacen iz tima, a zatim fibel, koji i sve da je za dve klase bolji fudbaler tesko da bi resio sve nase probleme pozadi. A za to vreme su se na drugim pozicijama gomilali igraci i iz ekipe izbacivali momci koji su izneli sampionsku sezonu

Link to comment

Mislim da je veliki problem u ovome sto je neko rekao, osladjivanju sa strancima.

 

Uboli ste tri za redom majstora, plus oporavljeni Katai za sta treba dati kredit i 1 Grofu,

sve ostalo sto je stiglo je diskutabilno ili nedovoljno spremno za najvece izazove koje su na zalost na pocetku sezone.

 

Tako da ne kukajte mnogo, titula je vasa, avaj.

Link to comment

Inače, 1 aplauz za Sasuolo-retko gotivna ekipa u svakom pogledu; po zavrsetku golman ladno krenuo na sever da pozdravi pa ga zaustavili :lolol: Puno sreće u LE i italijanskoj lizi.

Takođe, jos jedan aplauz al za Cvetka- nit losijeg fudbalera,nit veceg srca. Steta sto nemamo jos par takvih u timu... makar sa tim kvalitetom.

Katai...sta reci, :Hail: ...i on ce verovatno da bude tapnut uskoro, nadam se samo u neki dobar klub i neku jaku ligu i da ce imati s kim da igra.

Zadrzati Donalda i Kangu, ostalim strancima se zahvaliti. Vučić vec na zimu da sipne jos vise love ( trudnice i penzioneri-stop), ovo nije bilo dovoljno  :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...