Jump to content
IGNORED

Uefa Euro 2016 Fantasy


Recommended Posts

Ako se pravi tim svaki dan a liga ostaje i rezultati se sabiraju zbirno to zvuči zanimljivo. Ali ne kapiram šta se radi recimo prvi dan?

 

e vidiš, ne bi bilo loše da može nešto tako..

 

evo kod za prvi dan pa da vidimo jel dnevna liga

 

Challenge code: 01863NJCLYAEJMC

 

edit: u vezi drafta, morali bi da pravimo drugi nalog, verujem da je to za gomilu veliko cimanje

Edited by zoki
Link to comment
  • Replies 897
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    130

  • malkin

    99

  • cvrlle

    94

  • Calavera

    66

kolko ja ne znam šta da radim sa ovim timom, užas 1.

pola imena numem ni da pročitam a kamoli da znam ko su, bolje da sam skupljao album sa sličicama nego što sam se uhvatio fantazija :isuse:

Link to comment

e vidiš, ne bi bilo loše da može nešto tako..

 

evo kod za prvi dan pa da vidimo jel dnevna liga

 

Challenge code: 01863NJCLYAEJMC

 

edit: u vezi drafta, morali bi da pravimo drugi nalog, verujem da je to za gomilu veliko cimanje

Od drafta realno nema ništa, ali ako bude dovoljno ludaka mene slobodno brojite :)

 

U ovo čudo ulećem posle košarke pa da vidimo kakva je zajebancija

Edited by Ruxin
Link to comment

Ovaj daily 7 se zapravo bira 7 igrača svaki dan, bez ikakvih budžetskih ograničenja.

Meh, bilo bi zabavnije da se bira ceo tim sa regulanim budžetom, ali ajde nek bude čisto dodatna zanimacija koja ne oduzima mnogo vremena.

Link to comment

Ovaj daily 7 se zapravo bira 7 igrača svaki dan, bez ikakvih budžetskih ograničenja.

Meh, bilo bi zabavnije da se bira ceo tim sa regulanim budžetom, ali ajde nek bude čisto dodatna zanimacija koja ne oduzima mnogo vremena.

 

a i smrdi da nema nista od lige

Link to comment

Izgleda. Nem pojma šta mu dođe ovaj čelendž, ali izašao sam na zokijevu crtu pa će da vidimo.

 

Tim nisam pogledao tri dana, taman da sve razjebem sutra do 9. Ali makar nemam nolita :fantom:

Link to comment

nista, sto?

 

Sent from my D2403 using Tapatalk

 

Pa nekoc je i on bio merodavan, bar za UEFA takmicenja.

 

edit: Evo i mog izazova 49171VU26FAODJW

Edited by John Coltrane
Link to comment

Haos UTD i brazilci ???

 

 

Ako se ne jave do veceras da su odavde, ne ucestvuju u H2H i to je to. 

 

Sklepah sad nesto, golmani uzas, odbrana isto tu negde, u sredini 2 ipo igraca, ali sam zato sve bacila na napad. I ispasce da sam izabrala pogresnu preskupu trojku.

 

Edit: Aaaa, upao i BigGiantHead, a to je, rekla bih, gervasius... On ce da igra, nas je, neko drugi mora da ispadne. 

 

Ko je ovaj stric Severnoruritanac? Branka se udala? Leyton? Jorda?

Edited by Tolaa
Link to comment

A sta fali UEFA predictoru?

 

Ne moze da se napravi liga, samo neki challenge. Ne znam da li svi u njemu igraju protiv svih, ali aj da probamo, evo link: http://europredictor.uefa.com/match/chllg/ab425a3743b0a692faf5

 

Edit: A, ne... 

 

Challenge your friends

A key part of the game is the opportunity to challenge your friends and compete with them in a head to head. A challenge is valid for the entire tournament and can be sent to anyone by sharing a unique link either via email or on social media.

You win a challenge if you get more points than your friend in matches where both of you made predictions. You can then compare the number of challenges won at the end of the tournament.

There is no limit to the number of challenges you can send. You can also start a challenge at any point during the competition.

 

Samo ja i jos jedan igrac, i onda u svakom kolu h2h. Bezveze. Ali eto, ako neko hoce da prihvati ovaj challenge gore kad sam ga vec napravila...

Edited by Tolaa
Link to comment

Ako se ne jave do veceras da su odavde, ne ucestvuju u H2H i to je to.

 

Sklepah sad nesto, golmani uzas, odbrana isto tu negde, u sredini 2 ipo igraca, ali sam zato sve bacila na napad. I ispasce da sam izabrala pogresnu preskupu trojku.

 

Edit: Aaaa, upao i BigGiantHead, a to je, rekla bih, gervasius... On ce da igra, nas je, neko drugi mora da ispadne.

 

Ko je ovaj stric Severnoruritanac? Branka se udala? Leyton? Jorda?

ja sam ruritanija, zar se ne vidim kao malkin? u profilu sam stavio da se zovem evgeni malkin, wtf.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...