Jump to content
IGNORED

Uefa Euro 2016 Fantasy


Recommended Posts

A pazte sad ovo

 

Rui Patricio: "We will be the second most supported team"
Portugal reserve goalkeeper is convinced the effort will his team to win the European Championship.
 
:fantom:
Link to comment
  • Replies 897
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    130

  • malkin

    99

  • cvrlle

    94

  • Calavera

    66

Pogba će realno da izdominira. Ali to i nije neka nauka, njega i onako imaju svi u timu

 

:fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Poslednje  izmene izvrsene. Kupio sam dva igraca od po 4 evra a prodao Dragovica i Cathcarta(teskom mukom). Kockam se,i  nadam se da cu imati tri igraca iz odbrane koja ce istrcati na teren.

Ostali delovi tima su brutalni :fantom:

Imam i Nolita!

Link to comment

Stizu grupe za oko pola sata. Izgleda da ce Fei da se pridruzi, pa taman izbacujem svu trojicu onih sto ne znamo ko su. 

 

klasicna mutljavina preko veze  :fantom:

Link to comment

Fei ipak nece, tako da je od oko troje koje ne znam, upao Layton Team jer se prvi prijavio. 

 

Evo grupa:

 

http://www.haxball.gr/group/view/22178

 

Liga se brise sa haxball sajta za 15 dana osim ako se ne plati sms-om 1 evro. Probala sam da platim, ali mi se stalno vraca da je greska, tako da cemo odigrati grupnu fazu ovako, a 1/8 finala ionako pocinje za tacno 15 dana, pa cemo samo prepisati parove u novu ligu.

 

Ako ja ne budem mogla, Velocipede se prijavio da mi pomaze oko vodjenja, tako da ce on da preuzme ako ja ne budem imala net.  

Link to comment

Hvala na ponudi, ali ne moze, platila bih ja, moze samo sms-om. I iz svake zemlje kad placas, dobijes poseban broj na koji se salje sms, a posto mi je ligu automatski registrovalo u Svedskoj, da bi neko drugi pokusao, morao bi da ima svedski broj i bude u Swe. Nije bitno, napravicemo novu kad bude trebalo. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...