Jump to content
IGNORED

Uefa Euro 2016 Fantasy


Recommended Posts

  • Replies 897
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    130

  • malkin

    99

  • cvrlle

    94

  • Calavera

    66

Hvala, ducca, za dlaku je bilo, imao sam vise srece.

Levi, let's dance. Bice interesantno, da li praviti templejt tim pa da imamo 11-12 istih, ili cemo se odluciti da potrazimo neke nove heroje pa da se nadamo da ce zablistati... :)

Link to comment

Od dilema koje sam imao, proganjaće me mogućnost da Allen poludi večeras u odsustvu Ramseya. Nisam imao petlju da ga stavim, eto  <_<

Link to comment

:Hail: u svakom slucaju za kampanju.

 

Ja jes da nemam za sta da igram al sam ispizdeo sad kad sam video da sam ostavio Patricia na klupi :dry:

Link to comment

 

da sam imao i runaldua, ni prvo mesto ne bi bilo tako daleko, ovako jebiga <_<

 

bas malocas bacih pogled na tvoj tim, nije lose  :thumbsup:

Link to comment

imao taman sest transfera da izbacim ove sto su ispali u cetvrfinalu, a njega nisam imao u timu jos od osmine finala. a i previse je mejnstrim  :fantom:

Link to comment

dobro, nije toliko strasno, imao bi tri poena vise(verovatno bi nina leteo).

mada u borbi za najvise ciljeve kojima ti stremis svaki je poen bitan.

Link to comment

zapravo bih zamenio bejbla™, ionako sam vec sve zetone ulozio na portugalski cs <_< mada je u sustini nebitno, veceras u svakom slucaju sledi 1 strmoglavi pad.

Link to comment

ja bejbla i henesija u poslednjem trenutku izbacio.sa patriciom sam pogodio, videcemo da li ce noske opravdati ukazno poverenje. 
zadovoljan sam kako je prosao prvi dan ali je i ubibobi verovatno zadovoljan. samo par poena razlike u moju korist. on veceras u mix izdanju. kod mene verovatno sve sami petli. sve u svemu sprema mu se jedan lep poklon

 

set-800x800_0.jpeg

Edited by cvrlle
Link to comment

A ja mislio da sam se kockao sto sam  u poslednjoj liniji postavio 3 portugeza,kad ono... :ohmy: ti isto toliko plus gosha kapetan.Svaka cast na riziku,videcemo veceras.Kako god da se zavrsi mislim da bi bilo prikladno da iskoristis taj paketic,ipak smo u 21 veku :fantom:  

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...