Jump to content
IGNORED

Uefa Euro 2016 Fantasy


Recommended Posts

Da,da copy paste sigurno  :isuse:

 

Zaista nelogicno sa moje strane sto sam zrtvovao 5 pojena i dao traku gricku jebacu keve protiv simpaticnih rekreativaca...

 

Pusti me bar da ti pljujem pod prozor kad vec ispadam iz h2h :dry:

Link to comment
  • Replies 897
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    130

  • malkin

    99

  • cvrlle

    94

  • Calavera

    66

nesto splasnulo interesovanje u poslednje vreme, ali normalno da je tesko smoci snage za razgovor o nekakvim nebitnim h2h takmicenjima kad u svojim redovima imate coveka koji terorise 1 evropu i 1 svet -_-

 

elem, moj pohod na prvo mesto je pretrpeo tezak debakl. veceras payet © i giroud, ali prvi na tabeli je imao njih dvojicu + gricmana™, a i bez toga mi je bezao petnaestak poena, tako da je to verovatno to. sad jurim drugo i trece mesto, mada nas tu bas ima gomila s par poena gore-dole.

Edited by Calavera
Link to comment

jedini odgovor koji sam od njih dobio bio je "jeste li zaista bili prvi u svetu ili samo u svojoj zemlji?", ko da sam neki debil. dao sam im skrinsot i od tad se nisu javljali, deluje da ne mogu da veruju da se neko drznuo da zatrazi nekakve nagrade od njih. izmislice neki tiebreaker na kraju i ispusicu ko i obicno <_<

Link to comment

Cestitke cvrlle... na kraju jedna odluka je bila presudna - lomio sam se da li kapiten da bude Paje ili Grizman... da sam birao Grizmana pobedio bih, ovako sam ostao kratak 3 poena :(

 

U svakom slucaju sad osvoji turnir :)

Link to comment

hvala, adasevicu, hvala!
realno sam i trebao biti kaznjen zato sto odigrah na kraju kao neka ziheraska sisica. nisam hteo da skidam traku 'ektoru iako sam dan ranije smenio azara. bio sam u dobroj prednosti a i za jos jednu ligu pride mi je odgovaralo da ulaganim malo tako da preskocih i gricu i paju.
zato sad kad budem hteo neki rizik dobicu po...  :fantom: 
nista, idemo dalje! sledeci cilj je ubitibobija.

Sent from my D2403 using Tapatalk

Edited by cvrlle
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...