Jump to content
IGNORED

Uefa Euro 2016 Fantasy


Recommended Posts

Da,da copy paste sigurno  :isuse:

 

Zaista nelogicno sa moje strane sto sam zrtvovao 5 pojena i dao traku gricku jebacu keve protiv simpaticnih rekreativaca...

 

Pusti me bar da ti pljujem pod prozor kad vec ispadam iz h2h :dry:

Link to comment
  • Replies 897
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    130

  • malkin

    99

  • cvrlle

    94

  • Calavera

    66

nesto splasnulo interesovanje u poslednje vreme, ali normalno da je tesko smoci snage za razgovor o nekakvim nebitnim h2h takmicenjima kad u svojim redovima imate coveka koji terorise 1 evropu i 1 svet -_-

 

elem, moj pohod na prvo mesto je pretrpeo tezak debakl. veceras payet © i giroud, ali prvi na tabeli je imao njih dvojicu + gricmana™, a i bez toga mi je bezao petnaestak poena, tako da je to verovatno to. sad jurim drugo i trece mesto, mada nas tu bas ima gomila s par poena gore-dole.

Edited by Calavera
Link to comment

jedini odgovor koji sam od njih dobio bio je "jeste li zaista bili prvi u svetu ili samo u svojoj zemlji?", ko da sam neki debil. dao sam im skrinsot i od tad se nisu javljali, deluje da ne mogu da veruju da se neko drznuo da zatrazi nekakve nagrade od njih. izmislice neki tiebreaker na kraju i ispusicu ko i obicno <_<

Link to comment

Cestitke cvrlle... na kraju jedna odluka je bila presudna - lomio sam se da li kapiten da bude Paje ili Grizman... da sam birao Grizmana pobedio bih, ovako sam ostao kratak 3 poena :(

 

U svakom slucaju sad osvoji turnir :)

Link to comment

hvala, adasevicu, hvala!
realno sam i trebao biti kaznjen zato sto odigrah na kraju kao neka ziheraska sisica. nisam hteo da skidam traku 'ektoru iako sam dan ranije smenio azara. bio sam u dobroj prednosti a i za jos jednu ligu pride mi je odgovaralo da ulaganim malo tako da preskocih i gricu i paju.
zato sad kad budem hteo neki rizik dobicu po...  :fantom: 
nista, idemo dalje! sledeci cilj je ubitibobija.

Sent from my D2403 using Tapatalk

Edited by cvrlle
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...