Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

12 hours ago, nisam ja said:

jutros me već dragan na radiju isfleširao sa kleopatrom. Jebote tu reklamu nikad neću izbiti iz glave. Sretnite se sa svojom sudbinom svakoga dana u hotelu park u Beogradu. 688- četir72.

u hotelu prag :40_rage:

Link to comment
  • 2 weeks later...
2 hours ago, nisam ja said:

dobro, ajde, može možda malo opširnije, šta vam se tačno dopada u Mesu? 

 

Scenario, gluma, atmosfera, ...?

 

 

Jeste razvučeno no bolje deset puta od nabacanih Senki

Link to comment
8 hours ago, nisam ja said:

dobro, ajde, može možda malo opširnije, šta vam se tačno dopada u Mesu? 

Što dok gledam ne razmišljam o kvalitetu produkcije, već o sadržaju.

 

A to mi se sa godinama dešava sve ređe.

Link to comment
23 hours ago, nisam ja said:

dobro, ajde, može možda malo opširnije, šta vam se tačno dopada u Mesu? 

 

ukratko, sve.

Bukvalno nema lošeg mesta - čak i Vuk Kostić liči na nešto.

Atmosfera kakve se ne sećam u domaćim serijama.

Link to comment

Ma ok. Mislim da i nema sa čim da se poredi. Serije na ovom nivou su novina kod nas. Mene scenario i priča odbijaju. Mislim ne mogu da gledam ništa gde su svi likovi baš loši. Neki su RL loši, neki su stripovski loši, a neki možda i nisu preloši al rade loše stvari. Ukratko teskoba koja se maže na hleb. Pa još sa bosanskim naglaskom. To je još ispraćeno takvim svetlom, bolje rečeno nedostatkom svetla. Likovi su uglavnom slabo osvetljeni i desaturisani. Meni je to neprirodno i skreće mi pažnju stalno, za razliku od Aprila koji reče da produkciju ne primećuje. Ostali komentari su hvalili meso rečima da nisu kao senke što je valjda afirmativno, to samo naglašava koliko smo siromašni i željni ovakvog sadržaja. I moram još da kažem da ne mogu da se odlučim dal me nervira ili ne Mirko Cvetić, tj glumac koji je sveprisutan u poslednje vreme. Željko Joksimović glumišta.

Link to comment

bosanski naglasak je meni samo plus u ovoj seriji. Dodaje onu teskobu npr Kuduza ili Već Vidjenog.

Serija bi bila duplo slabija da je u pitanju srbijanski ili hrvatski naglasak.

Meni Mirkov lik smeta iz drugog razloga - imam utisak da je sekirom presečeno od pre dve epizode da počne da se drogira, i da mu je propadanje veštački ubrzano. Al ok, to je valjda zato što se mora brzo završiti ovaj serijal pošto bi trebalo da ga prate još dva /slična/.

 

Kastingom sam, u celini, baš zadovoljan, i sad sam već siguran da su bosanci rodjeni glumci.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...