Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

+1

 

Od mlađih, pada mi na pamet Hana Selimović, ona bi se u ovakvim ulogama izvesno snašla sa svojom pozorišnom kilometražom.

 

edit: konkretno mislim na ulogu Maje Davidović

 

Ja u početku i mislio da je to Hana. Liče.

Link to comment

Kavaca koja faca, još uz ovako dobru šminku i fotografiju, Ni Voja Brajević ne izgleda ofucano ko u zadnjih 30-40 odina. Brstina dobro primećeno skroz dobar. Boda Ninković nezamenjiv u ulogama dobrog policajca, žandara, ustaše, štagod.. Meni ni Rastko nije nešto loš, skino je skroz likom i glumom nekog ljigavca žabara iz us krimića al mi stao mozak kog iz kojeg  Malo me ovaj Goran počeo razočaravati, deluje mi malo presvilen da ne kažem prehrvat za onakav karakter, al još se samo nešto šunja, meće i skida brkove, videćemo.

 

Za ove mlađe sve se nešto tešim štelovaće se kroz praksu, kao nisu ni ni naši doajeni u mladosti bili na nivou poznijih ostvarenja ... mada :wacko: 

Link to comment

Novio sam sat. Ko da Klej boksuje.

dada, navila, al i oni navili reklame gdegod pisac udario enter, a taj se vaistinu naudarao. smorila se, nepogledala <_<

 

jel moze neki lajt preprich druge epizode, one djeje glava na tanjuru nakraju, da se apdejutujem do ove, pa da navijem za ujutro, ionako imam trista kolateralnog posla :s_w:

Edited by gospa buba
Link to comment

Nakon odgledane treće epizode i deduktivnog zaključivanja (kao i izvanrednog angažovanja mog detektivskog uma), došao sam do sledećeg zaključka:

 

 

Kaluđer je Gordan Kičić tj. lik kojeg ovaj glumitm  

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...