Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

chujem rusi imali primedbe na svoju sliku u svetu :lolol::isuse:

 

valjda nece niko da im kaze kolko je godina posle drugog rata shumadija bila u mraku, shto se shpiritusa popilo onoliko ^_^

Link to comment

e, nisu pravi rusi, rusi su koproducenti, i ne znam koliko ruskih glumaca igra, 

domaći rusi su se bunili, naslednici rusa koji su došli posle revolucije.

 

(ne znam koji istorijski period zahvata serija, biće zanimljive reakcije na kozake 

koji su bili deo nacističke vojske u okupiranoj srbiji, ako doguraju do 41-44.)

Edited by svashtabezneshto
Link to comment

O kojoj seriji to pisete, vidim Bjela, ali ste ispisali mnogo pa ne mogu brzo da provalim?

 

Jel to ono sa Rastkom ili nešto drugo? I vredi li se prikljuciti?

Edited by Timmy
Link to comment

Odgledah epizodu Mesa. Nije loše. Ja inače gotivim Nikolu Pejakovica.

Pogledah i ono govno Pas laje, vetar nosi. Ustvari odgledao prvih 5 minuta dok se nije pojavio onaj Bajić junior. Organski ga ne podnosim. A serija je ko da je Radoš odgledao Kusturičin opus pa rešio da ume i on tako. Greota onolikih dobrih glumaca...

 

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

Link to comment

Odgledah epizodu Mesa. Nije loše. Ja inače gotivim Nikolu Pejakovica.

Pogledah i ono govno Pas laje, vetar nosi. Ustvari odgledao prvih 5 minuta dok se nije pojavio onaj Bajić junior. Organski ga ne podnosim. A serija je ko da je Radoš odgledao Kusturičin opus pa rešio da ume i on tako. Greota onolikih dobrih glumaca...

 

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

Taj njegov nepotizam je nepodnošljiv, da li je moguće da taj čovjek misli da mu je cijela familija toliko talentovana da ih trpa u glumce, scenariste, režisere, producente... A sve što dobijemo je neki bućkiriš najgeneričkijih momenata i opštih mjesta... Doduše, kao takav, odličan je ukras kulturnoj politici ove srednjelinijaške, bezukusne, bezmirisne, bezmude i besmislene vlasti bez ikakve ideje i ideologije kao što je SNS.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...