Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Domaće serije i prepevi

Featured Replies

26 minutes ago, Fakundo Sava said:

Nije njemu majka nego onoj policajki kod koje živi

E, vidis, to nisam uhvatio. Hvala na ispravci.

Avatar ti je extra - jedini lik sa kojim nisam nikad naucio da igram SFII, a igram ga 30 godina. covid19

Edited by G. L.

  • Replies 4.6k
  • Views 503.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • mojoj supruzi je serija "Kljun" do sinoćne epizode bila onako. a onda je bila sexy scena sa golim dupetom Maria, pevača Zostera, kog obožava i sad joj je vrh.   ja joj posle, fore radi,

Posted Images

14 minutes ago, G. L. said:

Avatar ti je extra - jedini lik sa kojim nisam nikad naucio da igram SFII, a igram ga 30 godina

Vidiš meni je bio omiljen

Mnogo sam se razočarao što se u filmu SF sa JCVD pojavljuje samo par sekundi i izgovori neku potpuno nebitnu rečenicu

Ryu/Ken i Bison su mi favoriti. U crtacu su oni glavni likovi. A film je cringe.

Edited by G. L.

Zbindžovao sam celu drugu sezonu CS i skapirao da sam onih par epizoda gledao sa pola mozga, i da nikada više neću preskakati epizode. Ukratko, Aca Radivojević je uradio super posao i cijenim da ga je neko iskusno zauzdao pa se nije razmahao kao u, recimo, Srpskom filmu. Tako da je auditorijum naviknut na službe i Milicu Milšu dobio preko potrebnu šamarčinu. Ne i šok, što je u Srbiji 2025. verovatno nemoguće, ali doza dobrog horora u svom ovom užasu koji živimo baš prija.

vlcsnap-2025-11-18-08h28m19s111.png

1 minute ago, ragasto said:

Zbindžovao sam celu drugu sezonu CS i skapirao da sam onih par epizoda gledao sa pola mozga, i da nikada više neću preskakati epizode. Ukratko, Aca Radivojević je uradio super posao

Jel on beše jedan iz onog dvojca koji je radio šok koridor?

Just now, Filozof manijak said:

Jel on beše jedan iz onog dvojca koji je radio šok koridor?

Da, on je. "Nema leba bez gotike".

Sok-koridor_cover-Oblakoder.jpg Na festivalima u inostranstvu mu upravo ide debitantski film.

Odoh na Kosančićev Venac

  • 2 weeks later...

Da li je neko gledao trecu sezonu "12 reci"?

  • 2 weeks later...

Ja pogledao 4 epizode...

Meni je ok, ima ritma, ima dosta zapleta, valjda će uspeti da povežu konce do kraja sezone.

  • Author

E nešto "štuca" BD što se tiče skidanja domaćih serija. Imate li preporuke za neku alternativu?

Kao i na topiku, krenulo se da li gledate I da li se kaze gore ili dole za Knin, a zavrsilo se sa Donbasom

https://m.youtube.com/watch?v=9aSjFw7l6f8&pp=ygULdGFrb3Zza2EgMTA%3D

Pogresan topik, Ali posle gresenja nema editovanja

  • 3 weeks later...
  • Author

Zbindžovao prve dve sezone "12 reči". Uopšte nije loše, naprotiv.

Samo treba "prebroditi" onu njušku Pejakovića, ali on ima funkciju.

Treca je onako... Kad si poceo odgledaj i tu

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.