Jump to content
IGNORED

BrExit?


jms_uk

Recommended Posts

Pa postoje donekle, ali i to bi bilo dovoljno da im uniste privredu. A naravno da bi patili obostrano, no to je vec war of attrition, pa ko duze izdrzi.

Edited by dragance
Link to comment

Sudeći po naslovima novina Dejli Mejla i Ekpresa, Mejeva rešeta sa floskulama

 

"Upozoravam Brisel da se ne meša u izbore u Britaniji"

"U Briselu postoje neki koji žele da Britanija i Brexit ne uspeju"

 

 

Srbijadizacija države napreduje neverovatnom brzinom.

Link to comment

Da mi je neko pre juna 2016-te rekao da će Britanija krenuti da priča o mističnim Nekima Koji Ne Žele ili Nekima Kojima Ne Odgovara...

Link to comment

Lako je biti kritizer  :fantom: Mislim, lično mi je ovo i solidan fenomen. Imamo pet  evropskih nacija čije stanovništvo ima istorjsko sećanje i svest da su države pobednice u oba svetska rata. Od njih pet, četiri su trenutno prilično pogubljene (neke već malo duži period) svaka na svoj način i u skladu sa svojim mogućnostima. To je Rusija, to je Srbija, to je Grčka, to je, sada se definitvno može reći i Britanija i - čeka se opipavanje francuskog pulsa u nedelju. a da ne pričamo što su i Sjedinene države u, tako, specifičnom političkom trenutku. Meni je sve ovo zapravo jako depresivno. Gomila, gomila propuštenih šansi, ni broj im se ne zna, ni trajanje. Posebno Rusije i Britanije, naravno. 

 

Edit; dobro ajde u slučaju Rusije "nerešeno" u WW1, ali zato ogromna žrtva u Drugom. Kao i Ukrajina, što samo potvrdjuje teoriju. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Na stranu to sto Juncker ama bas savrseno govori nemacki, kao maternji. A i cale mu je bio u Vermahtu.

 

Brexit pregovori ce neumitno dovoditi do ovakvih neocekivanih patriotskih ispada u Britaniji. Priroda situacija, 1 na 27, je takva. 

Link to comment

:fantom:

 

 

wtf je luxembourgish ako nije lokalna varijanta nemackog, cuo li je ovaj covek ikad za Luksemburg i ko zivi u njemu

 

pritom proziva lika koji se preziva, pazi sad - Junker :lol:

Link to comment

Ako išta, moram da priznam da do sada u izbornoj kampanji nisam još čuo bogougodni izraz liberal metropolitan elite.

 

Ali taj dan dolazi, uveren sam.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...