Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Није све баш тако просто по мени. Нити је с једне стране Војводина крива што смо у финансијској ситуацији у којој смо, а с друге стране ако стварно имају неког удела у овој тужби Ашћерића, па и није да није. Тужбу пред Арбитражном комисијом може да пусти ама баш било који наш играч, на основу неисплаћених зарада. Има нешто што се зове лојалност. Долазимо до много пута помињаног финансирања клуба у будућности, поготову сада када је ступио на снагу овај нови Закон о спорту, јер колико ја капирам ми највише из града можемо да добијемо десетак милиона динара, што је нешто мање од три пута него ли што сада добијамо. Мада капирам да ће и други градови ту имати проблем. Док се нешто крупно у начину финансирања не деси има стално да нам се дешавају овакве ствари, то је јасно. Ми не можемо да скрпимо једну целу сезону да одиграмо најбоље што можемо. Ако одиграмо добро јесен, пролеће забрљамо, и обратно... Сада све мирише да нећемо да блистамо баш у ова наредна седам кола до поделе табеле. Јуна истичу уговори већини првотимаца. Нешто треба да се уради и по том питању. Све ово је ужасно разочаравајуће и иритирајуће и неко одговоран би морао напокон да се позабави не само Радничким и стадионом неко целокупним спортом у Нишу, иначе је све по мени импровизација и пресипање из шупљег у празно и нема вајде... 

U normalnom okolnostima Rocko treba da ljubi u d*pe Rastu i bivse rukovodstvo sto su mu uopste ponudili nov ugovor, inace bi sad pikao fudbal u Grblju i tome sl.. Posto su ovo sve samo ne normalne okolnosti, treba da otera sve u tri lepe i da ide tamo gde mu nude (malo) bolje, bez da se osvrce.

 

To sto imamo nesposobno rukovodstvo ne abolira slaninare. I obratno.

Kako to pricas za Voshu. Tamo bre sve posteno...

 

Hvala ti, Šćepanoviću!

 

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/hvala-ti-scepanovicu/126217

Link to comment

Митровић на списку омладинске репрезентације

http://www.fss.rs/index.php?id=2021&aid=9621

Sad sam i ja video...  

Tomin mali ga bas forsira...secam se isto da ga je i pre 2 god zvao i igrao prvu postavu u repki U17 (bas sam ga zapazio na tekmi Srbija-Nemacka...tad su igrali Jovic,Saponja ...) 

 

Drago mi je jos vise sto je Guma otisao i da se pruzi sansa i potpuna afirmacija Mitrovica. 

Mi sad u timu imamo (ili cemo imati) 2 dragulja Mitrovica i Apostolovica + PP koji nije registrovan (nazalost) 

 

Od leta bi morali da razmisljamo da polako guramo (afirmisemo) onog malog iz Leskovca 98 godiste zaboravih kako se zove (gledao sam YT klipove ko je ovde neko postavljao)..Koji ce decko navrsiti 18 godina pa i afirmaciju onog malog iz Bora koji ce imati 17 godina od naredne sezone (u te godine u JSL su igrali Plavsic za Spartak,Mihajlovic za Rad,Saponja i Jovic za vecite..ima dosta primera)

Link to comment

I mi bi zahvaljivali Scepanovicu da smo prihvatili 10.000e i u leto jos 20.000. Vojvodina proda Ivanica za milionce i onda je mnogo postena i fina jer placa po 10-30.000e za igrace koji mogu da raskinu ugovor svakog casa zbog neizmirenih obaveza.

Da budem malo kreativan ;)  Donesu nasoj upravi koske za pasulj ali bez meso u zamenu za dzukelce u dvoriste. Obzirom da nema meso a ni pasulj pa same koske nam nista ne znace mi odbijemo ponudu. Oni onda lepo otvore vrata od avliju pa sa tu istu kosku namame dzukelce da izadje. :D

Link to comment

Sad sam i ja video...  

Tomin mali ga bas forsira...secam se isto da ga je i pre 2 god zvao i igrao prvu postavu u repki U17 (bas sam ga zapazio na tekmi Srbija-Nemacka...tad su igrali Jovic,Saponja ...) 

 

Drago mi je jos vise sto je Guma otisao i da se pruzi sansa i potpuna afirmacija Mitrovica. 

Mi sad u timu imamo (ili cemo imati) 2 dragulja Mitrovica i Apostolovica + PP koji nije registrovan (nazalost) 

 

Od leta bi morali da razmisljamo da polako guramo (afirmisemo) onog malog iz Leskovca 98 godiste zaboravih kako se zove (gledao sam YT klipove ko je ovde neko postavljao)..Koji ce decko navrsiti 18 godina pa i afirmaciju onog malog iz Bora koji ce imati 17 godina od naredne sezone (u te godine u JSL su igrali Plavsic za Spartak,Mihajlovic za Rad,Saponja i Jovic za vecite..ima dosta primera)

 

imas neke nove informacije ?

Link to comment

Zašto mislite da je Voša "kumovala" Roćkovoj odluci da da klub na arbitražu....?

Ma ne mislim (mada nije ni to iskljuceno) samo sam se malo osvrnuo na Rumpelov post. Kazem, Rocko ima puno pravo da trazi raskid ugovora. Nije najgora stvar sto mi zbog blokade racuna necemo moci da dovodimo pojacanja vec jasan signal igracima da dinar beli nece videti do kraja prvenstva, a ionako im se duguju silne plate. Rocku je Vojvodina verovatno ponudila i vecu platu, ne nesto bolje uslove ali svakako bolje da tamo sedi na klupi nego ovde da igra. Veliko je pitanje da li je uopste bilo razgovora na relaciji igrac-uprava oko tog transfera.

Link to comment

Ma ne mislim (mada nije ni to iskljuceno) samo sam se malo osvrnuo na Rumpelov post. Kazem, Rocko ima puno pravo da trazi raskid ugovora. Nije najgora stvar sto mi zbog blokade racuna necemo moci da dovodimo pojacanja vec jasan signal igracima da dinar beli nece videti do kraja prvenstva, a ionako im se duguju silne plate. Rocku je Vojvodina verovatno ponudila i vecu platu, ne nesto bolje uslove ali svakako bolje da tamo sedi na klupi nego ovde da igra. Veliko je pitanje da li je uopste bilo razgovora na relaciji igrac-uprava oko tog transfera.

Ne raspravljam o opravdanosti Roćkove tužbe. Zakon je na njegovoj strani i tu nema spora. Ja poredim malo sa ličnim iskustvom, ali to sad nema veze. 

 

P.S. da dodam...ja ne bih tužio ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...