Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

Bogu hvala za sve. Svaki komentar je prosto suvišan kada se desi ovo što se večeras zbilo na Čairu. Hvala saigračima, stručnom štabu i navijačima, voleo bih da se ova sezona Radničkog završi izlaskom u Evropu jer smo svi to zaslužili - istakao je Marjanović.
Edited by W.F.C.
Link to comment

Двадесет и нешто минута уживања.

 

Čovek koji je zapalio jug Srbije: Bog me nagradio za Veliki četvrtak, nadam se da će doneti i Evropu u Niš

 

Što se tiče finansija sad nas je mnogo manje, pa valjda i klub uspeva da iz gradskog budžeta izmiri sve obaveza prema nama što smo tu. Nema nas kao nekad, ali ima i za premije. Zadovoljni smo i to se i vidi na terenu

http://www.mozzartsport.com/vesti/covek-koji-je-zapalio-jug-srbije-bog-me-nagradio-za-veliki-cetvrtak-nadam-se-da-ce-doneti-i-evropu-u-nis/134149

Link to comment

По жељи, да поставим, увек актуелно појачање. Данас изашао клип.

Bilo bi lepo videti ga opet u RN. Cakiu hvali samo ta brzina.Da je imao ubedjen sam da bi mu karijera bila bolja.

 

Samo pitanje je u kakvoj je formi posto nije igrao godinu dana.

 

Moze neko da napise kratku analizu igraca sa jucerasnje tekme ? (Ponajvise me zanima kako je mladjurija odigrala-Apostol,Mrka,Baloteli)

Link to comment

Sledeću utakmicu bez pola odbrane, Raul i Bulat parni kartoni.

 

Poznate Rastine rotacije. Kapiten na beka, Tomic na stopera, Guma na zadnjeg veznog, Apostol na Acino mesto a na njegovo Baloteli.

Link to comment

Jutros kad otvorih Sofascore mislio sam da nešto nije u redu.....prvo 5:1, drugo Marjanović 5 komada :D
​Sve u svemu svaka čast, fenomenalan rezultat.....
​Malo sam ispao iz koloseka.....ne mogu baš uvek ni da otvorim forum, kakva je trenutno situacija u klubu ? finansije ? stadion ?
​Je l' istina da Rasta napušta Radnički na kraju sezone i preuzima U21 ?

Link to comment

Jutros kad otvorih Sofascore mislio sam da nešto nije u redu.....prvo 5:1, drugo Marjanović 5 komada :D

​Sve u svemu svaka čast, fenomenalan rezultat.....

​Malo sam ispao iz koloseka.....ne mogu baš uvek ni da otvorim forum, kakva je trenutno situacija u klubu ? finansije ? stadion ?

​Je l' istina da Rasta napušta Radnički na kraju sezone i preuzima U21 ?

 

Iduci kuci sinoc sa tekme ti si mi pao na pamet. Pokusao sam da stvorim tvoju sliku po paljenju kompa i reakciju. Telepatka.

I dalje mislim da je izlazak u kvalifikacije za LE daleko, mada videcemo, nesposobni Lalat ko zna sta sve moze napraviti sa ovim timom vise od pobediti Radnicki dva puta za redom. A mozda nas i pogleda Bog u preostale cetri utakmice za sve one precke ove sezone, ko zna ... 

Ako uvaljamo golmana za 200 iljadarke, mozemo ocekivati malu konsolidaciju, mada tada treba ocekivati nove gmizavce sa tuzbama i naplatom starih potrazivanja. U blokadi smo valjda i  neko milionce. Stadion i dalje tu, nije se srusio ;)

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Poznate Rastine rotacije. Kapiten na beka, Tomic na stopera, Guma na zadnjeg veznog, Apostol na Acino mesto a na njegovo Baloteli.

Ђоле може на бека. Мада ми се чини да је испао из такмичарског ритма, седећи на клупи за резерве, видело се у Суботици. Ту је и мали Младен Митровић.

 

Moze neko da napise kratku analizu igraca sa jucerasnje tekme ? (Ponajvise me zanima kako je mladjurija odigrala-Apostol,Mrka,Baloteli)

За Апостола не знам више шта да пишем. Труди се, трчи, бори се, али никако нешто конкретно. Мрка ми је дефинитивно боље решење о Тодоровића за почетак меча, када смо у пуном саставу. Тодоровић је јуче мало играо да бих нешто много писао. Мрка се исто трудио, покушавао нешто..

 

Лепа слика, има и конференција.

https://www.youtube.com/watch?v=zA1-IO6Fzq8

Edited by Матрикс
Link to comment

Iduci kuci sinoc sa tekme ti si mi pao na pamet. Pokusao sam da stvorim tvoju sliku po paljenju kompa i reakciju. Telepatka.

I dalje mislim da je izlazak u kvalifikacije za LE daleko, mada videcemo, nesposobni Lalat ko zna sta sve moze napraviti sa ovim timom vise od pobediti Radnicki dva puta za redom. A mozda nas i pogleda Bog u preostale cetri utakmice za sve one precke ove sezone, ko zna ... 

Ako uvaljamo golmana za 200 iljadarke, mozemo ocekivati malu konsolidaciju, mada tada treba ocekivati nove gmizavce sa tuzbama i naplatom starih potrazivanja. U blokadi smo valjda i  neko milionce. Stadion i dalje tu, nije se srusio ;)

​Trljao sam oči 10 minuta :D

​Bio sam mnogo pesimističan što se Radničkog i Evrope tiče....bilo bi prelepo da do toga dođe i da se igra na Čairu. Sad.....šta će biti.....videćemo...

Link to comment

Нишлије, једно питање: зашто сте играли у плавим дресовима на Чаиру?

Link to comment

Нишлије, једно питање: зашто сте играли у плавим дресовима на Чаиру?

Сурдуличани су тражили да играју у белим дресовима, а ми као добро домаћини и комшије, прихватили.  :ss1:

Link to comment

А камо црвени?

Било против Рада пре 20 дана.  ^_^

 

A gde se izgubiše ovi iz ovog kompleta ??

 

dresovi%20prolece%202015_zpscehrqeo9.jpg

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...