Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

6-7 bodova ce nam trebati po meni za 4. mesto. Dakle dve pobede i jos makar bod. Sve je otvoreno, mislim da Borac sad ima samo teoretske sanse za proboj u vrh. Ako bi se odlepili u utorak na 4-5, pa i 3 boda prednosti u odnosu na Vojvodinu, bili bi na dobrom putu. Kalkulacija koliko hoces, da mi lepo ispratimo sta ce da se zbije... 

Edited by W.F.C.
Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Али радост ватрогасаца и медицинског особља након другог гола, непроценљиво.  :0.6:

Link to comment

Mi već imamo golmana koji će uskočiti mesto Ace. Ivan Andrejević Konovalov. 

U timu mora da ima bar dva kvalitetna golmana plus sto se Konovalov jos nije dokazao. Tako da on moze da uskoci ali da li ce da se zadrzi to je vec drugo pitanje.

Link to comment

U timu mora da ima bar dva kvalitetna golmana plus sto se Konovalov jos nije dokazao. Tako da on moze da uskoci ali da li ce da se zadrzi to je vec drugo pitanje.

Jovanović je iskoristio ukazanu priliku i s pravom je prvi golman. Konovalov je dobijao priliku na prijateljskim utakmicama i on se pokazao dobro. Jednom je čak i na prvenstvenoj utakmici zamenio Jovanovića. Da nije u planu da se zaradi neka lova na njemu verovatno bi posle incidenta sa Lakićem bio preseljen na klupu. Konovalov će biti dostojna zamena ako se proda Jovanović a daj bože da bude i bolji. Nije retko da ljudi govore da je izvrstan golman i možda bolji od Jovanovića i verovatno ima nečega što mi ne znamo. Iz mog ugla gledano ako bude jak kao AJ na ove bočne lopte nek ide odmah. Neće doveka Radoš da bude u petercu. Pročitao nas Lalatović i videli smo kako smo prošli.

 

Kosanović se vratio na klupu Čačana.

Link to comment

Jovanović je iskoristio ukazanu priliku i s pravom je prvi golman. Konovalov je dobijao priliku na prijateljskim utakmicama i on se pokazao dobro. Jednom je čak i na prvenstvenoj utakmici zamenio Jovanovića. Da nije u planu da se zaradi neka lova na njemu verovatno bi posle incidenta sa Lakićem bio preseljen na klupu. Konovalov će biti dostojna zamena ako se proda Jovanović a daj bože da bude i bolji. Nije retko da ljudi govore da je izvrstan golman i možda bolji od Jovanovića i verovatno ima nečega što mi ne znamo. Iz mog ugla gledano ako bude jak kao AJ na ove bočne lopte nek ide odmah. Neće doveka Radoš da bude u petercu. Pročitao nas Lalatović i videli smo kako smo prošli.

 

Kosanović se vratio na klupu Čačana.

Ajd kako kazete... Onda da ne dovodimo Aleksica ;)

Link to comment

@Med livadski nemoj mi te talente iz OFK,molim te.Dobro tu je Cupic vredan i niko vise.Nikolica iz Jagodine trazi Standard i Mehelen tako da dolazak kod nas nema nis. Sto se tice daljih pojacanja,bilo bi dobro kad bi nam Terza ustupio Matosa i Avramovskog (na pozajmicu).

Link to comment

@Med livadski nemoj mi te talente iz OFK,molim te.Dobro tu je Cupic vredan i niko vise.Nikolica iz Jagodine trazi Standard i Mehelen tako da dolazak kod nas nema nis. Sto se tice daljih pojacanja,bilo bi dobro kad bi nam Terza ustupio Matosa i Avramovskog (na pozajmicu).

Nema potrebe da razigravamo Zvezdine igrace. Ako dodju na pozajmicu sa namerom da ostanu kod nas to je vec drugo samo sumnjam da imamo para za njihove plate a i sumnjam da je pametno ulagati u tako nesto...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

@Med livadski nemoj mi te talente iz OFK,molim te.Dobro tu je Cupic vredan i niko vise.Nikolica iz Jagodine trazi Standard i Mehelen tako da dolazak kod nas nema nis. Sto se tice daljih pojacanja,bilo bi dobro kad bi nam Terza ustupio Matosa i Avramovskog (na pozajmicu).

A sto ne? Da li si gledao nekog od njih? Svi izuzev Gigica nastupaju i za mladje selekcije Srbije. Svako od njih je bio u mladjim kategorijama Radnickog. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...