Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

 

 

Radnički N. - RadnikČetvrtak, 28.04.2016, 18.00

Delegat: PANIĆ Miodrag

Glavni sudija: PETKOVIĆ Nemanja

Prvi pomoćni sudija: GORDIĆ Vukan

Drugi pomoćni sudija: STOJANOVIĆ Ivica

Četvrti sudija: BANOVIĆ Bojan

Prvi dodatni sudija: ŠIROKI Zoran

Drugi dodatni sudija: MARKOVIĆ Momčilo

Posmatrač: BOŽOVIĆ Jovan

Kao i Narodne, i sajt Superlige kaze ipak u 18h...

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Синоћ на БелАми објашњено да је термин одигравања померен због утакмица ЛЕ које се играју увече у четвртак, заштићен термин.

Link to comment

Za delegate prema Fudbalskom savezu Srbije izabrani su, izmedju ostalih: 

- Darko Bulatović,  Branislav Kačar  :isuse:

 

- Hadži Ivan Đorđević  :frust:

 

- (Novica Tončev,Stanislav Tončev)- Ivica Tončev. Ima li još Tončeva ?

 

Pre će Jedinstvo iz Grdelice u Superligu, nego Radnički u Evropu  :dry:

Link to comment

Citam Narodne pa vidim da je Strahinja dao gol pa se razmisljam. Cini mi se da smo mozda njega ponajmanje cekali. Setite se Marjanovica pa Ascerica pa sada malog Pirketa pa jos po neke. Razlika izmedju njega i njih je sto se on kalio u mnogo losijim uslovima kada su se menjali i treneri i igraci kao na traci a i strajkovi su bili aktuelni. Da se kalio kod Raste mozda bi i postao neko. Doduse i na njemu je veliki deo odgovornosti jer se i on u nekim situacijama ponasao i doprineo svojem brzem propadanju. Evo citam pa mi krivo. Tada nismo znali za ugovor duzi od godinu dana pa i da smo napravili nesto verovatno bi odleprsao prvim vozom. Sve u svemu velika steta, pa kako god da je kasnije ispalo...

Link to comment

Ma Strahinja nije da nije dobijao sansu, gledao sam ga skoro par puta u dresu Sindjelica i nista se on tu nije poboljsao, po meni definitivno ne materijal za ozbiljniji fudbal...

Za razliku od njegovog brata koji mi se bas dopao, igra takodje u Sindji, i to nesto izmedju levog beka i levog krila, i odlican je bio ono sto sam video, tako da kad nam Dare Bulatovic bude odlazio jednog dana, resenje nam je tu blizu, samo da ga dotad ne uzmu neke Jagodine, Surdulice i tako to..

Link to comment

Ma Strahinja nije da nije dobijao sansu, gledao sam ga skoro par puta u dresu Sindjelica i nista se on tu nije poboljsao, po meni definitivno ne materijal za ozbiljniji fudbal...

Za razliku od njegovog brata koji mi se bas dopao, igra takodje u Sindji, i to nesto izmedju levog beka i levog krila, i odlican je bio ono sto sam video, tako da kad nam Dare Bulatovic bude odlazio jednog dana, resenje nam je tu blizu, samo da ga dotad ne uzmu neke Jagodine, Surdulice i tako to..

Meni se brat nije svidjao jer je bio slabotelesan i jako nizak pa pored toga nije nista ni pokazivao na kontrolnim utakmicama . Nisam ga skoro gledao ali za svoju konstituciju za beka treba da igra kao Roberto Karlos ili bar Ibanjez ;) Strahinja dobijao sansu ali ne u uslovima koji sada vladaju. Ne secam se da li je igrao kod Rastavca tj bio u klubu ili je vec otisao???

Link to comment

Skroz se slazem sa tobom, ali je u medjuvremenu stasao skroz fizicki, skroz dobro izgleda na terenu, i brzo i jako i stabilno, tako da se u te dve utakmice on meni najvise dopao, a jos uvek je mlad i tako to, eee sad jbg, nije porastao :D

Link to comment

http://www.juznevesti.com/Sport/Derbi-juga-u-cetvrtak-na-Cairu.sr.html

 

 

Jedan od najzaslužnijih za istorijske rezultate Radnika svakako je šef stručnog štaba Miloš Veselinović, koji je u najavi utakmice sa Radničkim rekao da dobru atmosferu kvare neplanirane povrede čak petorice, šestorice igrača.

Miloš Milovanović, Miloš Stanković, Filip Stojanović, Aleksandar Gojković

 i još jedan ili dvojica fudbalera neće biti u sastavu u Nišu. Žao mi je zbog toga, jer smo bili u dobrom seriju, ali verujem da će momci koji budu bili u sastavu umesto njih izneti teret utakmice na najbolji način - istakao je on.

 

Miriše na 1:0 ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...