Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Ja bi rekao da bas nije zadovoljan njihovim kapacitetima. I sam je onomad na Areni izjavio da je problem sa nasim klubom to sto do prvog tima dogura "druga liga" igraca iz omladinske skole. Svi oni su vidno limitirani igraci ali, s druge strane, Djuricko je licio na sve samo ne na ozbiljnog fidbalera kod Bekvalca, pa je sad postao igrac bez koga se mucimo na terenu. Raul i Tomke su izbili u prvi plan sa 22-23 godine, opet pod Rastavcem. Ako se radi pravilno sa mladjim igracima, mogu da pokazu odredjeni kvalitet, uz malo strpljenja. Neko vise, neko manje

Slažem se. Jedino bih izdvojio to da je Djuričković otišao iz Radničkog u Zvezdu kao talenat, sa  14-15 godina, a Todorović i još nekolicina u razne srpskoligaške klubove, gde baš i nisu napravili razliku. Pre su otišli kao višak, nego na kaljenje. Kaljenje je bio izgovor da se napravi mesto za razne menadžerske igrače na zalasku karijere. Sada su vraćeni u klub jer nije bilo drugog rešenja. Ostalo bi se na desetak igrača, što svakako nije dovoljno. Tomić i Raul su druga priča. To su igračine i veliki borci. Tomić je strava dečko. Ma ljudina, na ćaleta   :)

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

И пре краја сезоне опет почиње распад система. Па шта мислите где ће бити глава побројаним играчима за које постоји интересовање, заболе сад њих за плеј-оф. Изгледа да стижемо до оног момента кога смо се сви плашили, какав-такав континуитет ће бити прекинут одласком главних играча из клуба и, највероватније, одласком Раставца.

 

Нас стварно може да повади само она Huawei-бајка. :isuse:

Link to comment

Slažem se. Jedino bih izdvojio to da je Djuričković otišao iz Radničkog u Zvezdu kao talenat, sa  14-15 godina, a Todorović i još nekolicina u razne srpskoligaške klubove, gde baš i nisu napravili razliku. Pre su otišli kao višak, nego na kaljenje. Kaljenje je bio izgovor da se napravi mesto za razne menadžerske igrače na zalasku karijere. Sada su vraćeni u klub jer nije bilo drugog rešenja. Ostalo bi se na desetak igrača, što svakako nije dovoljno. Tomić i Raul su druga priča. To su igračine i veliki borci. Tomić je strava dečko. Ma ljudina, na ćaleta   :)

Ma ok, jasno. Samo sam uporedio gde su bili tri nasa kljucna igraca na pocetku a gde sad. Djuricko je do dolaska Raste guran na krilo, Raul igrao stopera. Da se bilo koji drugi trener pitao mi bi billi debelo u donjem delu tabele. Najmanje nade polazem na Mrku malog, mada i on u 5-6 utakmica kao starter dade dva gola. kakva-takva. Sa ostalima se nikad ne zna, mozda nas neko iznenadi i bljesne.

 

И пре краја сезоне опет почиње распад система. Па шта мислите где ће бити глава побројаним играчима за које постоји интересовање, заболе сад њих за плеј-оф. Изгледа да стижемо до оног момента кога смо се сви плашили, какав-такав континуитет ће бити прекинут одласком главних играча из клуба и, највероватније, одласком Раставца.

 

Нас стварно може да повади само она Huawei-бајка. :isuse:

Ili da dobro unovcimo Acu golmana pod uslovom da pijavice razgrabe samo pola od njegovog transfera  :naughty:

 

Sta se bunis, pola tih kljucnih igraca suu jos iz doba Bekija. Kud ces veci kontinuitet  ;)

 

Da ne bude zabune, ni mene ne greje sunce...

Link to comment

Nemamo slifa,eto da je Djuricko prodat recimo zimus bio bi kakav-takav transfer.U letnjem prelaznom roku ima konacno neke sanse za par transfera,ali je podmuklo sad pred pocetak plejofa sto se pustaju te price koje paralisu igrace,uz to najcesce lazne.Aj da sacekamo plejof,nadam se da se opet izdignemo,videcemo...U svakom slucaju krivo mi je sto nam opet zapada za gusu prolece po ko zna koji put,umesto da jednom izguramo pricu do kraja.Al doci ce i taj dan,siguran sam u to.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Radnički Niš website <====

Cair Stadium website <====

Year Opened: 1957

Capacity: 18,151

Pominje se malo i Cika Daca  ;)

Нисам видео ово.  :lol: А кад нам наши овде мешају грбове, може и странац да помеша сајт и стадион. Али штета што је то урадио... 

Link to comment

Нисам видео ово.  :lol: А кад нам наши овде мешају грбове, може и странац да помеша сајт и стадион. Али штета што је то урадио... 

Ma dobro, hvala mu i na ovoliko. Lep i objektivan tekst o nasem klubu.

Link to comment

A be, ce bude li ta premijera dokumentarca 23.4. ko sto napisa Fetboj? Kao slagvort posle pobede nad Vozdovcem...  Jer taj datum mu dodje kao 93. rodjendan kluba  :0.6:

Edited by W.F.C.
Link to comment

 

Koliko su Radin i Đuričkoović blizu Partizana?

– Čim javno pričam o njihovim imenima, možete i sami da donesete zaključak. Partizan se ponaša u skladu sa pravilima, obavestili smo, kako to red nalaže, i njihove klubove da pregovaramo sa igračima, tako da ne postoje nikakvi problemi. U dogovoru sa šefom stručnog štaba Ivanom Tomićem i ljudima koji rade skauting, procenili smo da su Radin i Đuričković igrači sa potencijalom da pojačaju konkurenciju u Partizanu, doprinesu klubu i timu – zaključuje Ivica Iliev.

http://sport.rs/35498-radin-durickovic-su-nam-interesantni/

Link to comment

Zimus se Partizan bas blamirao pregovaranjem sa igracima bez dozvole klubova. Mnogi to rade al je samo Ivica glup da javno prica o tome jer je to strogo zabranjeno.

 

Ako ovu dvojicu kupuju onda prvo moraju da pogode cenu sa klubovima a ako ih uzimaju za dz mislim da ni ne motaju da obaveste klubove.

Edited by katamaran
Link to comment

Isticu ugovori obojici, nema šta da se pregovara sa klubovima. Zato mi nije ni jasno pisanje sporta. Obojicu igrača sam zvao juče za izjave, obojica potvrdila postojanje interesovanja, kao i da su sve prepustili menadžerima. Radin ima želju, a Đuričko bi mogao i da ostane. Saznao sam danas da nas očekuje uskoro produžetak ugovora sa jednim važnim igračem. To će biti lepa stvar za narednu sezonu 

Link to comment

Isticu ugovori obojici, nema šta da se pregovara sa klubovima. Zato mi nije ni jasno pisanje sporta. Obojicu igrača sam zvao juče za izjave, obojica potvrdila postojanje interesovanja, kao i da su sve prepustili menadžerima. Radin ima želju, a Đuričko bi mogao i da ostane. Saznao sam danas da nas očekuje uskoro produžetak ugovora sa jednim važnim igračem. To će biti lepa stvar za narednu sezonu 

 

Cuj, sa jednim ... Sad kad Kinezi odrese kesu, red ce bude u IX brigade

Link to comment

Ја га ценим да ће Ибрахимовић и Торес да појачају наше редове, ПСЖ и Атлетико спонзорише Huawei тако да то уопште не звучи невероватно. Још је Златан спреман да напусти Парижане, а Торес није у првом плану код Симеонеа  :s_d:  Верујем да би Раста умео да извуче оно најбоље из та два играча, а таман да мало направи конкуренцију Мрки и Тодоровићу у шпицу напада  :ajde:

Link to comment

Cuj, sa jednim ... Sad kad Kinezi odrese kesu, red ce bude u IX brigade

:lolol:

 

 

“Tražićemo svoju šansu za Evropu, možda se, ukolko Partizan osvoji Kup, ukaže još jedno mesto iz lige i možda baš to bude Radnički”, kaže trener Nišlija

Radnički  plej-of kreće iz Novog Sada, utakmicom sa Vojvodinom, a neće igrati jedino Đuričko.

http://www.mozzartsport.com/vesti/rastavac-vojvodina-nam-je-duznik-poslednji-mec-se-jos-oseca-u-vazduhu/132732

 

Можда и интервју Мрке сениора некоме буде интересантан.

http://sport.rs/35554-tanak-melem-na-vranjansku-ranu/

Edited by Матрикс
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...