Jump to content
IGNORED

Mr. Robot


giuseppe

Recommended Posts

 

Zasto je Eliot u zatvoru? Koji zlocin je u pitanju? Sigurno nije hakovanje.. sta je onda? Proslo je tek nekih mesec dana (cini mi se) od hakovanja.. za koji zlocin se dobija tako malo?
On dobija pismo i "dobre vesti" zbog kojih ima mixed feelings, pretpostavljam da je to otpusno pismo.. s jedne strane ide na slobodu, s druge mu je bilo bolje dok je bio u zatvoru.
Ko je Ray? To se zaista desilo ili je Eliot bio u 3pu? 
Moja pretpostavka je da Ray stvarno postoji, da je mozda neki glavonja iz uprave zatvora ili glavni cuvar zatvora i da zaista ima onaj sajt..
Jbm li ga

 

 

Zaista dobra epizoda i ipak ne tako losa sezona kako je prvo izgledalo :D

Edited by Have_Fun
Link to comment

Gledao sam mislim 7 epizoda prve sezone, do trenutka kad saznaje ko mu je otac... Da li vredi gledati ostalo ili da batalim? Ovih 7 su ok, drugacija je serija generalno, mozda malo smara ponekad, ali moze da se gleda.

Link to comment

Gledao sam mislim 7 epizoda prve sezone, do trenutka kad saznaje ko mu je otac... Da li vredi gledati ostalo ili da batalim? Ovih 7 su ok, drugacija je serija generalno, mozda malo smara ponekad, ali moze da se gleda.

 

Deveta epizoda je bila vanserijski dobra.

Link to comment

Gledao sam mislim 7 epizoda prve sezone, do trenutka kad saznaje ko mu je otac... Da li vredi gledati ostalo ili da batalim? Ovih 7 su ok, drugacija je serija generalno, mozda malo smara ponekad, ali moze da se gleda.

Druga sezona je pocela smoreno.. bar meni.. nekako sporo.. 

 

Ali onda.. kad dodjes do s02e07, mindfuck :D

Link to comment
  • 3 weeks later...

Auuuuuu jebote
Pa kakav je ovo trip?

Je l` ispratio neko poslednju epizodu?
Sta se desava ovo?

Cela epizoda (ili bar veci deo) lucidan san or not?

 

Edited by Have_Fun
Link to comment

^ kewl :)


btw. zavrsila se 2 sezona, koja je pocela sporo, rekao bih i dosadnjikavo, a onda isla iz mindfucka u mindfuck i tako zavrsila :)
u startu sam bio malo smoren, ali sve u svemu, poprilicno zadovoljan ovom voznjom i nestrpljiv sam da docekam 3. sezonu i da nam razjasne neke stvari, ako je moguce :D

Link to comment

Заврших сад другу сезону ... ништа ми није јасно.

 

Био сам убијеђен да је Тајрел уствари још једна Елиотова личност. А што је најгоре, и након овог финала, та опција је и даље активна.

Анђела ми је као лик потпуно испразна и небитна кроз ове 2 сезоне и сад као њу регрутују да ту нешто посредује или ко зна већ шта.

А тек ово на самом крају ... не знам ни шта је требало да буде.

 

 

Link to comment

Aha, totalni mindfuck :D
 

Заврших сад другу сезону ... ништа ми није јасно.

 

Био сам убијеђен да је Тајрел уствари још једна Елиотова личност. А што је најгоре, и након овог финала, та опција је и даље активна.

Анђела ми је као лик потпуно испразна и небитна кроз ове 2 сезоне и сад као њу регрутују да ту нешто посредује или ко зна већ шта.

А тек ово на самом крају ... не знам ни шта је требало да буде.

 

 

Slazem se sa spoilerom, to mi je od starta sezone bila jedna od mogucnosti, a ni nakon ovakvog kraja je ne iskljucujem.
Mada samo mozemo da nagadjamo WTF se ovo dogodilo :)

Zato jedva cekam 3. sezonu i bar neka razjasnjenja :)

Mozda budem obnovio pre pocetak nove sezone, ove protekle 2, cisto da malo vise udjem u pricu sta muljaju Kinezi i onaj Philip i ko kome tu zavlaci.

p.s. ona detektivka mi je jako iritantan lik

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...