Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Mr. Robot

Featured Replies

 

Zasto je Eliot u zatvoru? Koji zlocin je u pitanju? Sigurno nije hakovanje.. sta je onda? Proslo je tek nekih mesec dana (cini mi se) od hakovanja.. za koji zlocin se dobija tako malo?
On dobija pismo i "dobre vesti" zbog kojih ima mixed feelings, pretpostavljam da je to otpusno pismo.. s jedne strane ide na slobodu, s druge mu je bilo bolje dok je bio u zatvoru.
Ko je Ray? To se zaista desilo ili je Eliot bio u 3pu? 
Moja pretpostavka je da Ray stvarno postoji, da je mozda neki glavonja iz uprave zatvora ili glavni cuvar zatvora i da zaista ima onaj sajt..
Jbm li ga

 

 

Zaista dobra epizoda i ipak ne tako losa sezona kako je prvo izgledalo :D

Edited by Have_Fun

  • Replies 116
  • Views 19.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Prvo, svaka čast, sve si razumeo na vreme.   Malopre sam završio, pa par utisaka. Ako postoji serija na ovom svetu koju ne treba ceniti na osnovu sezone pa i dve, to je ova. Ove 4 sezon

  • Ja gledam, i meni je dobra serija. Mislim da je "problem" u tome sto vecina gledalaca misli da je to serija o hakerima, o rusenju neke ogromne i zle korporacije, a nije. Serija je Elliott i njegova bo

  • Da, samo sto serija nije o tome. Kako ne razumes da je prica o Elliotu i njegovim tripovima jer je poremecen totalno i da treba sve sto mi vidimo uzeti sa dozom rezerve jer je sasvim moguce da je to s

Gledao sam mislim 7 epizoda prve sezone, do trenutka kad saznaje ko mu je otac... Da li vredi gledati ostalo ili da batalim? Ovih 7 su ok, drugacija je serija generalno, mozda malo smara ponekad, ali moze da se gleda.

Gledao sam mislim 7 epizoda prve sezone, do trenutka kad saznaje ko mu je otac... Da li vredi gledati ostalo ili da batalim? Ovih 7 su ok, drugacija je serija generalno, mozda malo smara ponekad, ali moze da se gleda.

 

Deveta epizoda je bila vanserijski dobra.

Gledao sam mislim 7 epizoda prve sezone, do trenutka kad saznaje ko mu je otac... Da li vredi gledati ostalo ili da batalim? Ovih 7 su ok, drugacija je serija generalno, mozda malo smara ponekad, ali moze da se gleda.

Druga sezona je pocela smoreno.. bar meni.. nekako sporo.. 

 

Ali onda.. kad dodjes do s02e07, mindfuck :D

  • 3 weeks later...

:heart:

Auuuuuu jebote
Pa kakav je ovo trip?

Je l` ispratio neko poslednju epizodu?
Sta se desava ovo?

Cela epizoda (ili bar veci deo) lucidan san or not?

 

Edited by Have_Fun

Druga sezona je pocela smoreno.. bar meni.. nekako sporo.. 

 

Ali onda.. kad dodjes do s02e07, mindfuck :D

hvala za info.... ipak sam odustao... imam druge serije na lageru...

hvala za info.... ipak sam odustao... imam druge serije na lageru...

 

+100

Cs9fsqrXEAEOFSm.jpg

^ kewl :)


btw. zavrsila se 2 sezona, koja je pocela sporo, rekao bih i dosadnjikavo, a onda isla iz mindfucka u mindfuck i tako zavrsila :)
u startu sam bio malo smoren, ali sve u svemu, poprilicno zadovoljan ovom voznjom i nestrpljiv sam da docekam 3. sezonu i da nam razjasne neke stvari, ako je moguce :D

Заврших сад другу сезону ... ништа ми није јасно.

 

Био сам убијеђен да је Тајрел уствари још једна Елиотова личност. А што је најгоре, и након овог финала, та опција је и даље активна.

Анђела ми је као лик потпуно испразна и небитна кроз ове 2 сезоне и сад као њу регрутују да ту нешто посредује или ко зна већ шта.

А тек ово на самом крају ... не знам ни шта је требало да буде.

 

 

Aha, totalni mindfuck :D
 

Заврших сад другу сезону ... ништа ми није јасно.

 

Био сам убијеђен да је Тајрел уствари још једна Елиотова личност. А што је најгоре, и након овог финала, та опција је и даље активна.

Анђела ми је као лик потпуно испразна и небитна кроз ове 2 сезоне и сад као њу регрутују да ту нешто посредује или ко зна већ шта.

А тек ово на самом крају ... не знам ни шта је требало да буде.

 

 

Slazem se sa spoilerom, to mi je od starta sezone bila jedna od mogucnosti, a ni nakon ovakvog kraja je ne iskljucujem.
Mada samo mozemo da nagadjamo WTF se ovo dogodilo :)

Zato jedva cekam 3. sezonu i bar neka razjasnjenja :)

Mozda budem obnovio pre pocetak nove sezone, ove protekle 2, cisto da malo vise udjem u pricu sta muljaju Kinezi i onaj Philip i ko kome tu zavlaci.

p.s. ona detektivka mi je jako iritantan lik

p.s. ona detektivka mi je jako iritantan lik

 

+1000

  • 3 weeks later...

S.M.O.R.

  • 11 months later...

Sutra 1 epizoda 3 sezone

Edited by Bogotac

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.