Jump to content
IGNORED

Mr. Robot


giuseppe

Recommended Posts

Ja obično stučem buksnu. Nemam zamerke :fantom:

 

+ 1.

 

stala sam na cetvrtoj zbog posla, i sad razradjujem teoriju da kristijan slejter uopste ne postoji, nego da je on eliotov morfeus u glavi. tako je i neo imao dvostruku licnost dok nije imao triniti.

 

da razumem bilo sta od ovog sto vini pise, mozda bih se i nervirala. ovako, carevanje. taman dovoljna doza modernog fejsbuk levicarenja i mladih buntovnika da mi se odrzi revolucionarni duh u zivotu, neki tehno mambodzambo, kristijan da me podseca na true romance i ne treba mi vise.

Link to comment

Eto čisto da narod ima opciju dal da veruje svim ovim ljudima ili viniju  :fantom:

 

ma, uvek pre viniju!   

 

naročito kad posveti A5 formata teksta i emotikona, što prigovora, što kritika i što konstruktivnog namćorisanja :)

 

Inače, u seriji stigoh do gepekovanja, zatvora i ono kad udari brat na brata.

Ne volim da priznam: dopuni mi se volja da seriju odgledam do kraja tek onda kad neko rokne redovnog još od pilot epizode, pa bio to i marginalni karakter u seriji.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Одгледао сам. Добра је сезона, све је остављено отворено тако да ће се гледати и сљедећа.

Рами Малек је фантастичан, добра је и ова мала Даблдеј. Слејтер ... :isuse:

Link to comment
  • 5 months later...

Odgledah prve cetiri epizode i iskreno ne znam sta me tera da gledam dalje, verovatno malo atmosfere sto je ostalo i zelja za jednom dobrom hakeraskom, sajberpank, woteva serijom. Mnogo je lose ovo, prva epizoda je bila donekle zanimljiva, ponadao sam se da mozda moze biti ok serija, ali ispostavilo se da je potpuni buckuris, koji ne mozes uhvatiti ni za glavu ni za rep. Sa sve kliseima raznoraznim, lose iskoriscenim. 

 

Jbg i Rubicon je bio "rimejk" Tri dana Kondora, ali sa stilom. A ovaj Fajt Klub vonabi pas s maslom nebi pojeo. 

Link to comment

Zavrsih sinoc sezonu. Tesko sranje, mnogo lose napisano i rezirano. Ovako konzervativci zamisljaju anarhiste i revoluciju. Where Is My Mind od Pixies necu ni da komentarisem. 

 

Mnogo sam ljut na ovu seriju, verovatno zato sto sam zeleo da mi se svidi. 

Link to comment
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

DakleM, ponukan zavrsetkom prosle sezone  i umereno toplim PPPpreporukama nastavka, sedoh pred teve i ukljucih On Demand da vidim kakva je druga sezona i...

 

... zaspah tvrdim snom posle jedno 15 minuta.

 

Probao sam sledece vece sa drugom epizodom i mislim da sam dogurao do dvadesetog minuta i jopet zaspao snom pravednika.

 

Vi sada mislite da sam dosao da qqmavcim sto ste me navukli na onakav smor, ali ja sam u stvari dosao da se zahvalim vama, vernim gledateljima ove serije, producentima, scenaristi i reditelju Mr Robota sto ste mi pomogli da konacno resim 1 veliki problem - nesanicu. Nista toplo mleko, melatonin, tople kupke i slicne pizdarije. Upalim Mr Robota i probudim se ko nov. 

Edited by ObiW
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...