Jump to content
IGNORED

Serie A 2015/16


crtamOrasi

Recommended Posts

Radja je car, nema dileme. Kad bi jos umeo da odigra pas u zavrsnoj trecina, ih, samo to jos kad bi znao...

 

 

...oteo bi nam ga neki gej klub za masne pare i tako primorao Sabatinija da dovede autobus golobradih JAmerikanaca :D

 

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    241

  • John Coltrane

    212

  • MiddleClass

    198

  • gervasius twinkleminkleson

    121

Izgleda dobri Berlusconi licno stopirao transfer, bog mu dao zdravlja :Hail:

 

bullet dodged. Jos samo da dovedemo nekog ko je ekshli dobar.

Link to comment

Sefe, tanki ste pozadi, ako bi bio na nekoj smislenoj plati ne bi vam lose dosao.

 

Zavrsna trecina. Koji gej termin! Jel to iz ragbija? :)

 

Jebes ga, kako najbezbolnije prevesti final third. Cest je fudbalski termin, a sve druge konstrukcije su ili pederskije ili treba vise slova da se otkuca  :dry:

 

Nego, Iturbe na pozajmici u Genoi za 5 sa pravom otkupa za jos 15 miliona dogodine. Simpa mi je ali realno nije vredeo tih para. Oke demidz kontrol kad se podvuce crta, premalo je ponudio prosle sezone.

Link to comment

E, to je definicija precenjenog igraca, 25milki oera ni za sta. Rudi je fino pocistio tim, kad bi stigao 1 dobar stoper ne bi Juve bio toliko daleko.

Link to comment

Dvojica preostalih koji trebaju da popiju pedalu (i budu zamenjeni necim boljim) su Ljajic i Gervinho, tim redom.

Steta sto se prvi racuna kao homegrown i sto je drugi Garciina devojka..

Link to comment

Ljudi, gde pratite raspored i live rezultate, ako niste u prilici da gledate? Nekada je bila stranica na Eurosport sajtu, ja sam tamo pratio, ali je vise nema

Link to comment

Cudno mi da Wolfsburg daje i Perisica i De Bruynea ovako kasno u prelaznom roku. U svakom slucaju, po meni najvece pojacanje Intera ovog ljeta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...