Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

:D

dobar! zato se valjda u hodu odlučuje o kaznama za krađu pikova :fantom:

Da preciziram - pravila u vezi sa draftovanjem i zamenom povredjenih :fantom: Ovo oko kazni nikada nije bilo definisano do kraja, evo vec peta-sesta sezona :(

Link to comment

Da napišem na vreme ako se ispostavi slučajno da sam ispao pametan da se zna da je bilo slučajno - po drugi put u mesec dana mi polazi za rukom da obrnem željeni redosled kapitena i zamenika mu :isuse:

Link to comment

Moze biti samo jedan na vrhu :fantom:

 

Deeney dobija bioskop na kraju sezone :wub:

 

Inace Cvrle je odradio kradju sezone sa uzimanjem Staridza dok je bio u crvenilu, svaka cast za potez. Moze biti presudan do kraja sezone ako ga mimoidju usudi. Cista sreca za mene da ga je danas Klopp ranije povukao iz igre.

Edited by ducca
Link to comment
  • 2 weeks later...

ducco bice ti zajebanije nego sto sam ocekivao. protivniku spremno 13pts da ti sa klupe zagorca borbu za prvo mesto a mene ponovo vrati na tron :naughty:

Jebena klupa me upropasti. I dalje je egal doduse. Moze me Alexis izvaditi ali me i u glavnom fantaziju isti moze sahraniti tako da sam u procepu pred derbi :(

 

A tu je i Lingard :lol:

Link to comment

Meni je 2-5-3 bila jedina sansa da skupim 11 na terenu. A i to mozda ne pomogne ako Kane bude "postedjen".

 

kone preskace ovo kolo, gosa nije u prvom planu ima vec nekoliko kola tako da ako harry ne zaigra danas fakticki si odigrao sa 8 igraca.

ja se nekako skrpih da mi bar desetorica budu uzeta u razmatranje od strane svojih trenera. videcemo na sta ce to da izadje. 

racunjam da su tri boda vec uknjizena i sad se ceka samo duccin sunovrat  :wicked: navijamo da ayew mune jedno dva komada!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...