Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Ja se duboko izvinjavam, nisam video spisak kako treba. Neka se oduzmu poeni Zume, ja cu drzati u potpisu ako utice na rezultat ovog kola.

 

edit: koliko je ljudi napravilo wildcard za proslo, a koliko za ovo kolo? I sta je zapravo bio dogovor?

Edited by pantelia
Link to comment

I sta je zapravo bio dogovor?

e ovako treba da se nazove liga.

 

sad ozbiljno: jel stvarno Moća uzeo Fontea? ne zajebavate? Fontea, jednog od prva tri odbrambena koja su draftovana pre 6 meseci? :mellow:

Link to comment

:lol:

 

Moca je fenjeras pa mu se da oprostiti. Osim ako nekome nije direktno otkinuo 3 boda. Sto se kradja tice, treba sankcionisati samo one koje direktno uticu na rezultat h2h ishoda, Klasik je vise/manje odavno zbog takvih stvari izgubio na regularnosti i validnosti. Cvrlle se prosle nedelje izvukao, javljajte kako prodju ovonedeljne "kradje" pa da se to ubelezi po potrebi.

Edited by ducca
Link to comment

ok... Pantelia mi marn'o zumu. ducca sta mislis ko ti je marnuo fontea?  :rolf:  :rolf:  :rolf:

 

 

e ovako treba da se nazove liga.

 

sad ozbiljno: jel stvarno Moća uzeo Fontea? ne zajebavate? Fontea, jednog od prva tri odbrambena koja su draftovana pre 6 meseci? :mellow:

 

 

bog :Hail:

Link to comment

Ok, izbacio Banforda, uzeo Mbokanija. Kakv trejd, jbte :lolol:

 

Ja sam u petak namestio tim sa Mbokanijem a ovaj post video tek nakon deadline-a..

 

Samo da se notira da me je drug Moća dobio 4 razlike a najviše zasluga u njegovom timu nosi Fonte sa 8 poena :fantom: 

Link to comment

Samo da prijavim da sam opro prslina.

Ako budem čekao da mi čestita ko čovek očigledno niko neće saznati da sam opro prslina. A jesam ga opro...mislim prslina :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...