Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Ja sam u petak namestio tim sa Mbokanijem a ovaj post video tek nakon deadline-a..

 

Samo da se notira da me je drug Moća dobio 4 razlike a najviše zasluga u njegovom timu nosi Fonte sa 8 poena :fantom:

 

OK, ovo sa Mbokanijem je bio last minute, tako da izbacivanje neka se odradi sukcesivno. Kome ce usloviti minus moze da ga ostavi na klupi jos koje kolo dok se ne uklopi u free transfer (tesko da ce doticni ionako uzeti vise od po 2 boda narednih kola, a i nbg je stvarno prekasno odreagovao).

 

Sto se Moce tice - dobio je Zokija 2 razlike, od cega je Fonte imao 8p tako da je ovo automatski 3 boda za Zokija i toliko manje za Mocu. Daleko je Maj pa ako mozes bar ti Zoki da podsetis na ovo na kraju.

 

Za kraj, evo osvezenog spiska nakon nbg-ovog odabira: 

 

Golmani: Cech, Hart, DDG, Lloris, Butland
 
Odbrana: Koscielny, Fonte, Aspilicueta, Kompany, Cahill, Cresswell, Terry, Baines, Ivanovic, Dier, Darmian, Clyne, Bellerin, Alderweireld, Smalling, Kolarov, Zabaleta, Monreal, Otamendi, Cedric, Wollscheid, Sagna, Zouma, Dunn
 
Sredina: Cabaye, Hazard, Sanchez, Henderson, Ki Sung, Silva, Ritchie, Andre Ayew, Lens, Fabregas, Puncheon, Eriksen, Coutinho, Oscar, Sigurdson, Mane, Ramsey, Payet, Sterling, Milner, Ozil, Wijnaldum, Yaya, Firmino, Bolasie, Depay, Mata, Tadic, Walcott, Lamela, Wilian, Koyate, Arnautovic, Hoolahan, Alli, Barkley, Mahrez, Moses, Pedro, Shaqiri, Walters, Imbula, Delofeu, Antonio, Dembele, Iturbe, Chadli
 
Napad: Aguero, Ighalo, Mame Biram Diouf, Deeney, Kane, Rooney, Diego Costa, Benteke, Jordan Ayew, Giroud, Berahino, Sakho, Pelle, Mitrovic, Lukaku, Rondon, Naismith, Vardy, Martial, Charlie Austin, Adebayor, Defoe, Afobe, Pato, Doumbia, Krkic, E.Valencia, Niasse, Paloschi, Sturridge, Mbokani

 

 

Sacuvajte ga ljudi u cuveni Notes i konsultujte povremeno. posebno pojedinci ;)

Edited by ducca
Link to comment

:thumbsup:

 

Golmani: Cech, Hart, DDG, Lloris, Butland
 
Odbrana: Koscielny, Fonte, Aspilicueta, Kompany, Cahill, Cresswell, Terry, Baines, Ivanovic, Dier, Darmian, Clyne, Bellerin, Alderweireld, Smalling, Kolarov, Zabaleta, Monreal, Otamendi, Cedric, Wollscheid, Sagna, Zouma, Dunn
 
Sredina: Cabaye, Hazard, Sanchez, Henderson, Ki Sung, Silva, Ritchie, Andre Ayew, Lens, Fabregas, Puncheon, Eriksen, Coutinho, Oscar, Sigurdson, Mane, Ramsey, Payet, Sterling, Milner, Ozil, Wijnaldum, Yaya, Firmino, Bolasie, Depay, Mata, Tadic, Walcott, Lamela, Wilian, Koyate, Arnautovic, Hoolahan, Alli, Barkley, Mahrez, Moses, Pedro, Shaqiri, Walters, Imbula, Delofeu, Antonio, Dembele, Iturbe, Chadli, Shelvey
 
Napad: Aguero, Ighalo, Mame Biram Diouf, Deeney, Kane, Rooney, Diego Costa, Benteke, Jordan Ayew, Giroud, Berahino, Sakho, Pelle, Mitrovic, Lukaku, Rondon, Naismith, Vardy, Martial, Charlie Austin, Adebayor, Defoe, Afobe, Pato, Doumbia, Krkic, E.Valencia, Niasse, Paloschi, Sturridge, Mbokani
Link to comment

Nas par je na početku sezone zamenilo Wilsona, Curtoisa i još par mučenika koji su iskidali kolena, bilo bi fer da i Cvrle dobije tu mogućnost. Nije da mu je ostao neki prevelik izbor...

Link to comment

I tad smo smo rekli da je to poslednji put da sa tako igramo. Nemojte ljudi, znam da je ovo najneregularnije takmičenje na svetu, ali da ne preterujemo baš. :)

I meni je pančenoara u autu do ko zna kad, a biće toga nažalost još do kraja sezone

Link to comment

Toliko neregularnosti ove sezone, i to od starosedeoca na Draftu, preti da se sezona prekine vec u februaru :fantom:

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Nema nista od zamene. Na pocetku sezone su utvrdjena pravila i dogovoreno je tada da ce po isteku letnjeg prelaznog roka moci da se odstrane samo dugorocno povredjeni u terminu dodatnog drafta. Dakle nije ni to palo s kruske nego je bilo ustanovljeno jos u Julu. Sta je tu je, bice jos povreda do kraja sezone i nece niko moci da menja. Meni prosle godine Forster iskidao ligamente malo posle zimskog drafta pa cucao na klupi crven do kraja. Draft je ionako 50% pamet a 70% sreca :fantom:

 

Cheers.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...