Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

 

Ja biram Scotta Danna. 

 

 

 

U ekipi mi je, sklepao sam tim pre tvog biranja.. Sad nisam pri kompu da manjem, jbg izvinjavam se

 

 

Ipak rešen problem, hvaljen pantelia :Hail:

 

:lolol: Ti ga izbacio, ja ga nisam ubacila, on dao gol. Verovatno poslednji u ovoj sezoni. 

Link to comment

Meni tako cele sezone. Nakon prva 3 kola, to jest, tad je moj tim bio prvi u PPP klasiku, a onda ih mucki ubise. Mislim da su u jednom momentu bila cak sestorica crvenih, od toga 4 ili 5 draftovanih, bez mogucnosti za menjanje.  :lolol:

Link to comment

:lolol: Ti ga izbacio, ja ga nisam ubacila, on dao gol. Verovatno poslednji u ovoj sezoni. 

 

Nema veze ima ga Malkin  :dry: , sasvim slucajno moj protivnik  :isuse:

 

Znao sam da cu ja nekako da najebem sa ovim hoce-nece wild cartama :(

Link to comment

Uzeh nekako tri boda protiv fenjerašice u tesnoj završnici. Da joj nije pola tima na ortopediji, ili da je Kone dobio da puca jedan od dva penala sinoć, ili da je pogodio suv zicer koji je imao između ta dva penala, suzama bih lepio tapete. Ovako idu tri boda na konto ali ne znam dokle ću moći da se provlačim ako dva najbolja igrača nastave da fejluju iz tekme u tekmu.

Link to comment

Kao sto rekoh moji (a draftovani) igraci su zavrsili na klupi, jedino je zaigrao Dan kog je Tola kasnije draftovala, ali i bez njegovih 6 poena bi razbio Dendinu jetru.

Link to comment

Uzeh nekako tri boda protiv fenjerašice u tesnoj završnici. Da joj nije pola tima na ortopediji, ili da je Kone dobio da puca jedan od dva penala sinoć, ili da je pogodio suv zicer koji je imao između ta dva penala, suzama bih lepio tapete. Ovako idu tri boda na konto ali ne znam dokle ću moći da se provlačim ako dva najbolja igrača nastave da fejluju iz tekme u tekmu.

 

Necemo da se vredjamo, samo sam formalno fenjerasica, ova vucibatina sto ima bod vise od mene je lopov i prevarant i moralni fenjeras.   :fantom:

Edited by Tolaa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...