Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Evo ga update. Idem i ja sad da prodam pola tima :cry:

 

Update spisak:
 
Golmani: Cech, Hart, DDG, Lloris, Butland
 
Odbrana: Koscielny, Fonte, Aspilicueta, Kompany, Cahill, Cresswell, Terry, Baines, Ivanovic, Dier, Darmian, Clyne, Bellerin, Alderweireld, Smalling, Kolarov, Zabaleta, Monreal, Otamendi, Cedric, Wollscheid, Sagna, Zouma, Dann
 
Sredina: Cabaye, Hazard, Sanchez, Henderson, Ki Sung, Silva, Ritchie, Andre Ayew, Lens, Fabregas, Puncheon, Eriksen, Coutinho, Oscar, Sigurdson, Mane, Ramsey, Payet, Sterling, Milner, Ozil, Wijnaldum, Yaya, Firmino, Bolasie, Depay, Mata, Tadic, Walcott, Lamela, Wilian, Koyate, Arnautovic, Hoolahan, Alli, Barkley, Mahrez, Moses, Pedro, Shaqiri, Walters, Imbula, Delofeu, Antonio, Dembele, Iturbe, Chadli, Shelvey
 
Napad: Aguero, Ighalo, Mame Biram Diouf, Deeney, Kane, Rooney, Diego Costa, Bamford, Benteke, Jordan Ayew, Giroud, Berahino, Sakho, Pelle, Mitrovic, Lukaku, Rondon, Naismith, Vardy, Martial, Charlie Austin, Adebayor, Defoe, Afobe, Pato, Doumbia, Krkic, E.Valencia, Niasse, Paloschi, Sturridge
Link to comment

ja se stvarno nadam da vi ne očekujete uajldkardovanje na 20 minuta od dedlajna. strepnja mi je uvek dublja nego nada kad je ova lažna liga u pitanju, ali moram da napomenem...

Link to comment

Ja sam uajlkardovao na 20 minuta od dedlajna, ne vidim problem :fantom:

 

A stvarno, ostalo je tipa 4 slobodna igrača, koliko premišljanja treba....

 

 

 

a jbg ne mogu sa telefona, stvarno. treba da pregledam ceo novi spisak na malom ekranu telefonskog prijemnika, da skrolujem po timovima, itd. 

nema šanse.

Link to comment

Kome treba napadač brat jordan je uvek dostupan za trejd, prihvatio bih verovatno svakog veznjaka koji je do sad uzeo preko 150 poena :fantom: #špicevisuzlato

Link to comment

Nema potrebe da se izvinjavas, niti si u "prekrsaju" s obzirom na okolnosti. Ostali takodje koji nisu stigli da odrade WC opusteno, ova dva kola su tranziciona tako da mogu za vikend.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...