Jump to content
IGNORED

Sva vaša Windows 10 pitanja idu ovde


Recommended Posts

Zato što moje privatne fotke sa fotoaparata ne želim da delim preko interneta i u skladu sa time ne želim da koristim program (pogotovo ne guglov) koji ima sve te funkcije ugrađene i podrazumeva da ti je sharing default obrazac ponašanja na kompu.

Link to comment

Uini, brate po sitničarenju, 'el ti treba ACDSee verzija 3.1 iz 1998-me, skinuta sa starog F.O.S.I. sajta? Još je čuvam i stavljam na svaku novu mašinu i pre Winampa, Notepad++a i zip programa

 

(samo čekam da Razz ovo vidi pa da raspali)

 

+1

 

ja sam ACDSee zamenio onog momenta kad sam video Picasa-u... doduše, u tom momentu je ACDSee hteo da bude sve samo ne image viewer :sleep:

 

Ејсидиси (низадисиниси) је пукао већ код верзије 3, надувао се од силних опција и отишао у 15:00.

 

Верзија 2.41, и дан данас, на не знам већ којој машини, из 1998, и стари крек уредно ради, и гледалица ради само оно што треба. Све после тога је непотребно.

Link to comment

Pa jel to znači da sam ja to uradio i ako su mi fotke samo na kompu a ta opcija disabled?

 

#snouden

Pikica se ne žali kod mene što joj ne dam šerat.

 

Programčić kaže da zadržava pravo za sebe da skuplja informacije o slikama kako na cloud, tako i na lokalnom storiđu i da kroz to Google bolje razumeva potrebe svojih korisnika. Čak i da ne diže slike gore, dovoljno mi je da prođe kroz exife i pomogne Googlu da me bolje razume. Transfer te količine podataka je praktično zanemarljiv na današnjem broadbandu, pogotovo ako se šalje kao kumulativni diff u odnosu na prošle transmisije. To nije slanje sadržaja, ali jeste informacija o sadržaju, što Google zadržava za sebe kao pravo. Zašto to da radim, ako ne moram?

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Mene i dalje zeza gledanje YT preko bilo čega. Na laptopu 4 godine starijem sve fura bez problema.

 

Kako da se po uključivanju zadrži na ekranu za izbor user-a umesto da ode na poslednjeg sa koga je isključen?

 

Sent from my ST23i using Tapatalk

Link to comment

đpgovi isto :dry:

 

I đpeg je bitmapa.

 

Evo ti zumirano u Windows Photo Vieweru:

 

wpv.jpg

 

Evo ga zumirano u Photoshopu (računam da je ipak malo ozbiljniji od Pikase):

 

phs.jpg

 

Otprilike je isti procenat zuma, ne vidim neku značajnu razliku.

Edited by JozoMujica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...