Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Poserem se na ekipu koja godinama igra na 1:0 i na njihovog najprecenjenijeg trenera. Nije mi jasno sto se ljudi loze na Atletiko poslednjih godina.

+1

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hoce li imati ko obraza na ppp i navijati za Staru Tamu™ u finalu?

 

Na jednoj strani kraljevi, Zizu, Runaldu, Modric i dresovi bjeli i sjaje se kao da su oprani arielom. Sa druge strane vjecita tama, zlo, Modji i Bufon, lopovi, secikese i unistitelji italijanskog sex fudbala.

 

Pametnom dosta! :fantom:

 

Uzima monako. Mbape objasnjava kristini ko vozi traktor a ko otvara kapiju. 

Link to comment

Uzima monako. Mbape objasnjava kristini ko vozi traktor a ko otvara kapiju. 

Sutra Juve udara krešendo Monaku dok midle sklupčan u ćošku plače.  :fantom:

Link to comment

Necu plakati jer sam spreman na to. Nema Monako sanse...

 

Izvesno finale Real - Juventus.

 

Danas sa ortakom obojica pokušavamo da smislimo neki scenario kako Monako u prvoj utakmici pobeđuje Juve, da makar bude interesantan revanš...Ali obojica ne verujemo čak ni u neki blitzkrig Monaka. Teško će to proći kroz Torinsku tvrđavu.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Hoce li imati ko obraza na ppp i navijati za Staru Tamu™ u finalu?

 

Na jednoj strani kraljevi, Zizu, Runaldu, Modric i dresovi bjeli i sjaje se kao da su oprani arielom. Sa druge strane vjecita tama, zlo, Modji i Bufon, lopovi, secikese i unistitelji italijanskog sex fudbala.

 

Pametnom dosta! :fantom:

Valjda Stara kurva?

Link to comment

Pa kad su luzeri. Poserem se na ekipu koja godinama igra na 1:0 i na njihovog najprecenjenijeg trenera. Nije mi jasno sto se ljudi loze na Atletiko poslednjih godina.

Чудно би било да ти разумеш. Ишта.

Link to comment

Navijaću ja za Juve, ali mrka kapa, ovi su mnogo dobri. Niko nema Modrića i Krosa u sredini - nekoliko timova ima jednog veznjaka takvog kvaliteta, a Real ima dvojicu. Tu je ključ ekipe.

 

I tu se vidi koliko je Mesi genijalan igrač. Sam je rašrafio ovu mašineriju pre par nedelja. Bajern jeste debelo opljačkan, ali je ipak bio nešto lošiji tim u dve utakmice. Barsa (Mesi) nije.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

I tu se vidi koliko je Mesi genijalan igrač. Sam je rašrafio ovu mašineriju pre par nedelja. Bajern jeste debelo opljačkan, ali je ipak bio nešto lošiji tim u dve utakmice. Barsa (Mesi) nije.

Sve potpisujem, ali ovo pogotovo. Bayern je na papiru vrhunski poslozen tim, jaci od Barce na golu, u odbrani i sredini terena, ali ih je Real rutinski sredio i garant bi prosao i bez Kassaijevog sranja. Cak su i Barcu nadigrali po broju sansi, ali je Messi to sto jest.

 

Atletico... Mislim da je od momenta kad je Simeone najavio odlazak ranije poceo pad koji ce zavrsiti rezom u vidu odlaska Simeonea iduceg ljeta ili nakon SP kad mu istekne ugovor, a dotad ce igraci tipa Griezmann otici za zelenijom travom™.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...