Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nemam pojma, ja sam uzeo onaj Superbox kad je prošle godine išao u promociji, ali mislim da ide za dz sa svim Box paketima. Inače, provereno radi pošto mi je došao otac u posetu pa sam mu uključio da gleda na tablet (pošto moram nešto da kuckam, pa mi se ne uključuje TV).

Hvala, provericu kad budem za kompom.

 

Sad se vec ne isplati gledati revans.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

Gledao sam samo zadnjih dvadesetak minuta, ali Real ih je totalno nadigrao. Zadnjih godina indisponirani Atletiko bukvalno samo služi Realu da ima raskrči put u LŠ.

 

 

 

Izlazim sa teme dok nisam počeo da psujem...   :fantom:

Edited by Jeremija
Link to comment

Atletiko Madrid je iz sezone u sezonu sve slabiji i slabiji... prvo, nikada nisam skapirao potez prodaje Raula Garsije, koji je bio stub ekipe kada su pre 2-3 godine izbili na celo evropskog fudbala, a veceras su dosta oslabljeni bili i neigranjem Huanfrana koji je caca za sve njihove desne bekove. Plus, Karasko je u bulji.

Edited by JohnnyD
Link to comment

Ovo je bila zadnja sansa ovoj ekipi Atletika da osvoji LS. Simeone ce u Inter, Grizman u Junajted a jos pola ekipe ce se prodati. Steta sto su morali i za kraj da ispadnu luzeri, mogli su makar casnije da ispadnu ili da barem ne poklone jos jedan spektakl ovom izoperisanom.

Pa kad su luzeri. Poserem se na ekipu koja godinama igra na 1:0 i na njihovog najprecenjenijeg trenera. Nije mi jasno sto se ljudi loze na Atletiko poslednjih godina.

Link to comment

Hoce li imati ko obraza na ppp i navijati za Staru Tamu™ u finalu?

 

Na jednoj strani kraljevi, Zizu, Runaldu, Modric i dresovi bjeli i sjaje se kao da su oprani arielom. Sa druge strane vjecita tama, zlo, Modji i Bufon, lopovi, secikese i unistitelji italijanskog sex fudbala.

 

Pametnom dosta! :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...