Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa dobro, bila je i stativa i klizanje Toresa, pogotovo u prvih 15 minuta je bilo bas cupavo za Lester. Uglavnom bice Englezima cupavo, Atletiko ima dobru kontru.

Nije los Lester sveu svemu.

 

Leicester se protiv jacih brani i kod kuce. 

 

Ali proci ce Atletico najverovatnije, samo kazem.

Link to comment

Leicester se protiv jacih brani i kod kuce

 

Ali proci ce Atletico najverovatnije, samo kazem.

OK je sve to, ali racunam da ce ipak morati malo i da napadaju, to nece biti mec za bodove. Btw, Oblak je uhvatio samo jednu loptu cini mi se i to napucanu od golmana Lestera.

Link to comment

OK je sve to, ali racunam da ce ipak morati malo i da napadaju, to nece biti mec za bodove. 

 

 

Pa 99% ce igrati isto ovako i onda gledati da umuvaju nesto u poslednjih 10 minuta (ili ako upadne nekako pre) pa ako bog da produžetke itd. Nema sanse da napadnu.

Link to comment

Pa 99% ce igrati isto ovako i onda gledati da umuvaju nesto u poslednjih 10 minuta (ili ako upadne nekako pre) pa ako bog da produžetke itd. Nema sanse da napadnu.

Nije da ti ne verujem, sigurno bolje znas kako igra Lester, nego mi cudno.

Link to comment

Anćeloti CL specijalista.  :lolol:

 

 

 

A oba su metiljavija od Heynskesovog, za sta tesko da je Ancelotti krivac. Meni je i dalje neverovatno sta su uradili sa onako dominantnim timom, odluka koja ih je kostala barem jos 1 CL titule.

 

Koštao ih je sam Hajnkes još jedne CL titule, tako što je uspeo da izgubi finale na svom stadionu od Čelzija u čijoj startnoj postavi su figurisali 1 Bosingva, Obi Mikel, Kalu i Bertrand. (Unapred se izvinjavam ako deluje kao da sam uleteo agresivno, ali zbilja nisam mogao da prećutim.)

Edited by Deco
Link to comment

Dedin™ Bajern bi pojeo Pepov i Ancelotijev Bajern.. lagano

 

VRATITE JUPP-a!

 

Dedin Bajern se izblamirao 2012, just sayin'..... :fantom:

Edited by Deco
Link to comment

cuj izblamirao 

 

nije mogao protiv magije i sudbine  :fantom:

 

Kako god, bio je odgovoran za postavu u finalu CL koje se igralo na domaćem terenu, protiv Čelzija sa Bosingvom, Obi Mikelom, Bertrandom, i Kaluom u prvih jedanaest.  :isuse:

Link to comment

Bravo Deco, +1.

 

Stvar je u tome sto su Roben i Riberi, Hajkensovi glavni igraci, prosli svoj peak i vec par godina su u silaznoj putanji, nikakve veze to sa trenerima nema.

Link to comment

Roben jos uvek napadacki paklen, ali bez ikakvih defanzivnih kretnji i zadataka.

 

Bajern se raspao posle 1:1, bukvalno nista nisu odigrali posle toga (sem Nojera naravno). Karvahal, Marselo i Asensio su ih brutalno posedovali sa krila.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...