Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izvuce se Lester u prvom delu, drugo poluvreme bolje da nisu ni igrali.

 

 

 

Cini ti se. Ovakvih utakmica sam gledao na stotine. Da nije sviran onaj penal ne bi primili gol jos 90 minuta. 

Link to comment

noyer motm. sta je covek sve izvadio. hit je bila ona odbrana desnom rukom posle ronaldovog suta. steta za ovaj ramosov gol na kraju. bayern velika 0 u drugom poluvremenu i pre crvenog kartona. rekao malvo sve tacno.

 

kako ide ono, ronaldo daje samo nebitne golove i slabim ekipama? 

 

 

btw asensio > bale

Edited by 189-
Link to comment

Cini ti se. Ovakvih utakmica sam gledao na stotine. Da nije sviran onaj penal ne bi primili gol jos 90 minuta. 

Pa dobro, bila je i stativa i klizanje Toresa, pogotovo u prvih 15 minuta je bilo bas cupavo za Lester. Uglavnom bice Englezima cupavo, Atletiko ima dobru kontru.

Nije los Lester sveu svemu.

 

rec za veceras, cupavo  :fantom:

Edited by Majo
Link to comment

Kakav nedostatak fokusa kod celog Bajernovog tima. Ova dva zuta Martineza, promasaji Vidala, gomila pogresnih dodavanja na sredini, nepostojanje ideje sta i kako u napadu... Ovo je mnogo slabiji Bajern od Gvardiolinog.

 

A oba su metiljavija od Heynskesovog, za sta tesko da je Ancelotti krivac. Meni je i dalje neverovatno sta su uradili sa onako dominantnim timom, odluka koja ih je kostala barem jos 1 CL titule.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...