Jump to content
IGNORED

Svet je u šoku, evo zasto su naslovi postali imbecilni


Miralem

Recommended Posts

Joj Hamlete pricamo o strukturi naslova ovde  :lolol:

 

Dobar je Putinara, neka je kupio kera, lep gest.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Pa dobro, ali ovaj naslov je meni ok. Kao neki tizer, nema bombastičnih reči, pri tome je priča simpatična (bar na prvi pogled ako se apstrahuhju euroazijske imerijalne konotacije) i slike su normalne, eventualno nedostaju tri tačke na kraju rečenice da bi sve bilo po mom ukusu. 

 

I ruske trupe na bugu, ali to je već drugi par čizama

Link to comment

Ne znam, to je naslov, tekst je da su Rusi ponudili pomoć u gašenju požara a Hrvati se zahvalili, jer su procenili 

da im još uvek ne treba pomoć iz inostranstva. Ali, zašto propustiti priliku za debilan naslov sa agendom.

Link to comment

SRCE ZA DECU Radiša: Sad će i kod nas dolaziti drugari

 

... ups, pogrešan topik, treba na 'iz foruma u medije', neka forumska kampanja izgleda  :fantom:

Link to comment

Poginula je samo nekoliko trenutaka nakon što je postavila ovu sliku na Instagram

 

 

Majka bolesna od raka svakodnevno piše pisma ćerki: "Uradila sam sve što sam mogla"

 

 

Nećete verovati šta je uradio školski hor kada su saznali da im učiteljica ima rak

 

nekako imam utisak da je ovo samo pocetak, i da ce naslovi postati mnogo gori. iako ne vidim kako, ali hoce.

Link to comment

 

 

nekako imam utisak da je ovo samo pocetak, i da ce naslovi postati mnogo gori. iako ne vidim kako, ali hoce.

 

hm aj da oduzmemo jos informacija i dodamo jos clickbaita.

 

MOZAK MU JE ISCUREO IZ LOBANJE DOK JE JOS UVEK DISAO!

 

ne, ne vec je ovako.

 

MOZAK CURI, ČOVEK DIŠE! (VIDEO)

Link to comment

pogledajte sta joj je ispalo iz picke!

 

 

e al ozbiljno, ajde da ne izmisljamo naslove- topik postoji upravo zbog onih neverovatnih koji stvarno postoje.

Edited by Miralem
Link to comment

Malo su razočarali mediji 11. jula jer nigde nismo nabasali na naslove koji bi izgledali otprilike ovako:

 

Hodao je mirno Srebrenicom i onda mu se desilo nešto potpuno neočekivano!

 

TAJ LUDI SVET: Evo kako goste dočekuju u Bosni!

 

VIDEO: Posle ovoga neće vam ni pasti na pamet da odete u Srebrenicu! 

Edited by stoka
Link to comment

To zvuči kao nešto iz udžebina o ginekološkim infekcijama. Ja to ne bih kliknuo. Na: evo gole žene, vidi se i pička  bih, bez razmišljanja

 

pogledajte sta joj je ispalo iz picke!

 

 

e al ozbiljno, ajde da ne izmisljamo naslove- topik postoji upravo zbog onih neverovatnih koji stvarno postoje.

Link to comment

To zvuči kao nešto iz udžebina o ginekološkim infekcijama. Ja to ne bih kliknuo. Na: evo gole žene, vidi se i pička  bih, bez razmišljanja

ovaj nije namenjen muskarcima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...