Jump to content
IGNORED

Svet je u šoku, evo zasto su naslovi postali imbecilni


Miralem

Recommended Posts

pratim i dižem  :fantom:
 

Đorđe David: Rokenrol je nekada bio stvar prestiža

 
ZAVRŠENA NAJBOLJA GITARIJADA: Galija za kraj i novi trijumf rokenrola!

(koliko sam ispratio Neša im je nekakav 'službeni' ambasador r'n'r, dok je Đoka nekakav 'službeni' potparol... sigurno su pali i honorarčići u više primeraka i po više pozicija, što je sasvim u redu, ipak je R'n'R pobedio trijumfovao :) )

Link to comment

Nije naslov ali vredi:

Za vreme Hladnog rata između Sovjeta i Amerikanaca vodila se još jedna ljuta bitka - bitka za svemir. Nakon što su se Amerikanci prvi domogli Meseca, Sovjetima nije preostalo ništa drugo nego da povećaju ulog i postanu prvi koji će dosegnuti do druge planete u sunčevom sistemu

http://www.blic.rs/Riznica/Istorije/579950/KOSMICKA-TRKA-Dan-kada-su-Sovjeti-prvi-dotakli-Crvenu-planetu

 

Ne nije Venera ali dobro ako Mesec može biti planeta onda... :isuse:

Link to comment

Iz parka?

 

Jok more dobar mi ortak.

 

Bas mi juce pripovedao kako su penzosi perverzni u dvadeset i nekoj godini zivota i kao bonus ispricao pricu o lizanju i gutanju :fantom:

Link to comment

Bas mi juce pripovedao kako su penzosi perverzni u dvadeset i nekoj godini zivota i kao bonus ispricao pricu o lizanju i gutanju :fantom:

 

pa daj još detalja, nemoj ovako... na kašičicu™

Link to comment

pitam se zbog cega ljudi, kao sto je npr ovaj covek, pristaju da imaju bilo sa domacom zutom stampom. aj ono kad ti nesto treba, razumem da pristanes na ponizavanje, ali ovaj nista nema od ovoga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...