Jump to content
IGNORED

Лига Европе 2015/16


Cane Vukic Prebranac

  

31 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    192

  • Weenie Pooh

    159

  • radisa

    86

  • Pokojni Ruxin

    72

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni puko ton na Areni (onaj WebTV app), prešao na neki američki strim, Lallas odmah konstatovao da ovo nije značajno bolje od igre pod Rodgersom. Eto, mora da se ide van Evrope da se nađe neko ko nije lojalan Kloppu :D

Link to comment

Pa i meni je pukla Arena, zato sam ja i cuo 100 puta Aston vila :) Ponavljali 1 napad 5minuta, meni to na kompu a gledam basket na TV. Nisam skontao iz prve

Link to comment

gledao sam drugo poluvreme na preskok, ali izgledalo mi kao da se liverpul predao već u 60. minutu. ono, igraju, trče, dodaju se... sve nešto malokrvno i na silu. čudnjikavo je bilo što lopta često ide na bok, a u šesnaestercu stalno nalazio samo jedan igrač, dok drugi statiraju prilično daleko od njega.

Link to comment

gledao sam drugo poluvreme na preskok, ali izgledalo mi kao da se liverpul predao već u 60. minutu. ono, igraju, trče, dodaju se... sve nešto malokrvno i na silu. čudnjikavo je bilo što lopta često ide na bok, a u šesnaestercu stalno nalazio samo jedan igrač, dok drugi statiraju prilično daleko od njega.

 

Meni je čudnjikavije™ što kad lopta ode na bok, igrač sa njom ne zna šta bi uradio pa dribla u mestu i čeka da se odbrana konsoliduje umesto da proba da centrira ili probije ili bilo šta drugo. Clyne je večeras posebno bio tako neodlučan (pride se kod gola odbio od Devića kao od Ibre), sušta suprotnost Morenu sa druge strane koji se zaleće kad god stigne iako ne zna gde udara.

 

Ja sam nekako sebe ubedio da je to besmisleno muljanje lopte u mestu bio deo Rodgersovog paklenog plana, ali izgleda mnogo igrača stvarno ima nekakav problem u glavi. 

 

Bar je Can opet dobro izgledao, a i Benteke i Firmino posle povrede deluju kao da im se opet igra fudbal (Origi i Lallana na llađenje).

Link to comment
  • 2 weeks later...

Gledam danasnje parove i sem ajaks - fener, ne vidim nista zanimljivo...

 

Nisam baš ubeđen u kvalitet tog meča, mada golovi ne bi trebali da manjkaju. Oba tima su u upitnoj formi.

 

Dobri mečevi bi trebali da budu Besiktas - Lokomotiva i Marseille - Braga.

Link to comment

Mene Molde odusevljava, cak sam poceo da trazim golove iz NOR lige. Mislim da Seltik nece lako izaci sa njima na kraj i u proslom kolu sam pricao da je kvota bila poklon na 1 (Molde dobio 3:1). Takodje zanima me i mec Plzen-Rapid obzirom da je Plzen dobar domacin (bio i jacim ekipama proslih sezona u Evropi) a i Posrbica je pisao o dobrom sistemu u ceskom fudbalu. 

Besiktas mora da pobedi Lokomotivu pa ce i tamo pucati, a u grupi I mogu da prodju svi (Bazel, Leh, Belenenses i Fiorentina)-ko bi se tome nadao pre pocekta?!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...