Jump to content
IGNORED

Лига Европе 2015/16


Cane Vukic Prebranac

  

31 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

To ja htedoh da adresiram na vas bazendzije, obzirom da je bilo price da ce se vratiti sa pozajmice, al mrka kapa.

Ма то је затворена прича два метера дана.

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    192

  • Weenie Pooh

    159

  • radisa

    86

  • Pokojni Ruxin

    72

Top Posters In This Topic

Posted Images

De Gea, Romero, Love, McNair, Smalling, Blind, Poole, Riley, Carrick, Herrera, Schneiderlin, Lingard, Pereira, Weir, Mata, Memphis, Martial, Keane.

 

Ispadamo od kluba osnovanog 1999. :isuse:

Doduse videcemo FM cudo Pione Sistoa na delu :D

Link to comment

Posle 2 dobre sanse umalo ne primismo posle kornera, S.Romero je izvukao sa gol linije.

 

Pakao u najavi.

 

 

edit: Inace karte su bile 71£ i naravno gostujuci navijaci su popizdeli, dok su organizatori bili u fazonu mogli smo da idemo u Kopenhagen na veci stadion (sto bi znacilo i nize cene karte) ili da poklonimo nasem gradu veliki spektakl pred nesto vise od 11 hiljada ljudi.

Sparv.

 

 

@ cane

 

Evo i Valcav Kadleca, jos jednog sa FM ;)

Edited by John Coltrane
Link to comment

edit: Inace karte su bile 71£ i naravno gostujuci navijaci su popizdeli, dok su organizatori bili u fazonu mogli smo da idemo u Kopenhagen na veci stadion (sto bi znacilo i nize cene karte) ili da poklonimo nasem gradu veliki spektakl pred nesto vise od 11 hiljada ljudi.

Sparv.

 

A ja mislio da je onaj protest Liverpulovih navijača zbog najavljenog poskupljenja karata bio bedan. Ovo je jedno milion puta tužnije.

 

Manchester-United-Scamdinavia1.jpg

 

Jebote, protestuješ što ti klub smatraju za atraktivniji of Southamptona :isuse: Strpite se još deceniju-dve, pojeftiniće to ako bog da...

Link to comment

 Pa po tome bi, u slucaju prolaska Midtilanda i udaranja npr. na Rapid, karte trebalo da kostaju 5£ obzirom na neatraktivnost Austrijanaca.

Винише™, бре. Слабо га има нешто на књижевности, серијама, па нашао овде да се прави важан. -_-

Link to comment

LVG je upseo da napravi tim koji moze primiti gol od svakoga i u svakom trenutku. Na ruku mu bas ne ide ni cinjenica da je trenutno 13 igraca van stroja (na duze ili krace). Neke od njih sam cak i zaboravio.

 

 

Jel prati neko ostale terene? Bas me zanima kako Ole izdrzava u Sevilji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...