Jump to content
IGNORED

Tour de France 2015


malkin

Tour de France 2015  

22 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 861
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    157

  • Nemanja Posrbica

    104

  • gervasius twinkleminkleson

    85

  • freakns

    82

Dobar poziv za neutralizaciju. Trka je bila u mrtvom momentu, grupa ispred je uhvaćena. Kada se svi povrate, etapa će se nastaviti.

Link to comment

Dobar poziv za neutralizaciju. Trka je bila u mrtvom momentu, grupa ispred je uhvaćena. Kada se svi povrate, etapa će se nastaviti.

 

pa nije ta grupa problem. šta sad će da zaustavljaju svaki put kad neko padne?

Link to comment

RAI kaze da su sva ambulantna kola i medicinsko osoblje ostala da se brinu o ucesnicima pada, pa su zbog toga zaustavili. Nije zvanicno, al ima smisla

Link to comment

pa nije ta grupa problem. šta sad će da zaustavljaju svaki put kad neko padne?

Ne znam, ja sam blizi logici da je ovo ok potez. A naravno da ne treba to raditi kad svako padne. Ovde je ipak ogromna grupa zaginula. Drugo je kad se vozac sam sebe sjebe i padne, izleti i sl. A drugo je kad u grupi neko pokosi mnoge kao sto je sad.

Link to comment

pa nije ta grupa problem. šta sad će da zaustavljaju svaki put kad neko padne?

 

Normalno da neće, ali je trka bila u momentu kada nema bega i grupa je kompaktna, znači ne utičeš na rezultat trke zaustavljanjem. U svakom drugom slučaju bi pustili da se dalje razvija, kao juče.

Link to comment

Meni je ovo objašnjenje malo tanko. Bilo je i većih podova, pa nisu sva vozila bila angažovana za jedan pad.

Link to comment

Meni apsolutno najrealnije zvuci ovo sto kazu na RAI, da su cekali medicinsko osoblje. U suprotnom nema nikakvog smisla zaustavljanje trke. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...