Jump to content
IGNORED

KODI media center


LudiKure

Recommended Posts

Nešto mi se resetovao kodi. Kako beše ide podešavanje da vidim lepo ć, đ i slična slova. Central European windows ili nešto drugo? I da li još nešto treba da se namesti?

Link to comment

Nešto mi se resetovao kodi. Kako beše ide podešavanje da vidim lepo ć, đ i slična slova. Central European windows ili nešto drugo? I da li još nešto treba da se namesti?

Da , samo mi se čini da sam na dva mesta to birao, ali u svakom slučaju CE Windows
Link to comment

da li neko ima iskustva sa ovakvim android-kody tv-box uredjajima?

(valja li to cemu)

 

http://www.ebay.com/itm/XGODY-X96-PLUS-S905X-KODI-16-1-FULLY-LOADED-Android-6-0-TV-BOX-4K-Movies-2-16GB-/112051366085

Uvek je to pomalo mačka u džaku, mislim da su ih skoro navatali da su lagali za brzinu procesora. Ne ove tvoje konkretno. Ali nađeš tu neku uobičajenu cenu i voziš dok traje...
Link to comment

Uvek je to pomalo mačka u džaku, mislim da su ih skoro navatali da su lagali za brzinu procesora. Ne ove tvoje konkretno. Ali nađeš tu neku uobičajenu cenu i voziš dok traje...

 

@rene&frank: hvala za info 

meni je svejedno da li lazu za brzinu procesora, dokle god je dovoljna

 

probacu pa javljam iskustva

Link to comment

@rene&frank: hvala za info

meni je svejedno da li lazu za brzinu procesora, dokle god je dovoljna

 

probacu pa javljam iskustva

Ma da, samo biti realan šta kupuješ i od kog proizvođača...
Link to comment

Jel radi Sport klub negde na Kodiju? Ja ništa nisam uspeo da nađem, pa da vidim jel kod mene problem ili stvarno ne radi?

poslednji put kad sam gledao, radio je na ZEMTV addonu, negde...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...