Jump to content
IGNORED

KODI media center


LudiKure

Recommended Posts

tako meni pre nekoliko dana isto nije hteo da radi. izlazio mi neki error. reinstalirao sam nista. izbrisao sve, skinuo opet i instalirao opet nije htelo. i onda odjednom opet sve radilo kako treba. drugaru za to vreme sve radilo bez problema.

Link to comment

Je l' ima neko problem s Croatia on demand, preko fona?

 

Pokusavam da instaliram, stavim ono fusion, ali natko nece da se updateuje ili sta god, fali mi bas "croatia on demand".. imam castaway, onaj nba i jos neke, ali nema ovog

 

Mrzim Tapatalk -.-

Link to comment

jesam to ja rekao da je to na Fusion? mozda sam greska, ne secam se ni kako sam instalirao te "tv" kanale sto imam bikelist valjda zovu to (inace mi se ne svidja bas preterano, trazim nacin da predem na neki/e drugi)

 

 

inace na android box imam, ne znam za teflone take stvari :fantom:

...poslato sa prinudnog...

Edited by mlatko
Link to comment

Narode, instalirao Kodi izkljucivo zbog Arene, instalirao fusion, dodao exodus i croatia on demand.

 

Nasao Arenu na Exodus-u medjutim nije lepo radio... Kod croatia on demand mi na neke kanale pokaze greska i da gledam log file... Kod Sultanovica sam naisao na bezbroj stranica, pojma nemam gde je tu sta? Jel se to extra placa pa izbaci gresku kod otvaranja?

 

I dali postoji i HD verzija arena perko Kodi ili samo u nekim placenim paketima?

 

Kako adblocker koji je na browseru (koji nije otvoren) moze da utice na kodi i kako resiti?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...