Jump to content
IGNORED

KODI media center


LudiKure

Recommended Posts

Radi ali na zalost nema Digisport 3 i 4 vec samo 1 i 2 :(

 

Nema sad, bilo je na croatia on demand na jednoj od onih sultanovic listi. Samo što ne mogu da lupim kojoj i što izgleda da te liste nema sada. Bila su 3 komada.

Link to comment

Jebote, juce poceo da radi i da valja kinesku robu i telefone i malo mu sto je zaradio pezova 308, nego kuka i sto je podstanar... Moco, gadis mi se.

 

Alo bre, Švajcarac - čovek se oženio. Do juče je mogao da spava ispod tobogana na onom njihovom bazenu, a sad štapićima jede dim sun punjen džigericom kolibrija. I sad je sezona za onaj moon cake. Ne može više da se čereči piletina ispred dragstora, šta će svet reći?

Link to comment

Je li se taj Sultanović (next gen) plaća za Kodi, isplati li se uzimati ga ovako preko sajta? Vidim ima neki sport paket od 5€ mjesečno, vrijedi li? Hoće li potrajati? Kako šljaka preko Smart TV?

Link to comment

Što se mene tiče, samo windows varijanta. Smooooth.

s-l1600.jpg

 

MINIX NEO Z64 Windows 10 edition

 

Pazario sam preko amazon.de , 165€, dobija se i daljinski (airmouse) a varijanta android je jeftinija za jedno 20€...bez daljinca.

https://www.amazon.de/NEO-Z64W-Windows-Z3735F-Bluetooth/dp/B00SOVE8QY/ref=pd_sim_107_1/252-6356749-0120944?ie=UTF8&psc=1&refRID=BN28Q35F7YR1T235EP9Q

Jel čita H265?

U specifikacijama ne piše. Samo napomenut H264?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...